Povezane vesti

Porodice nestalih beba: Što pre otkriti ko preti Pavloviću

Porodice nestalih beba: Što pre otkriti ko preti Pavloviću

N1 Info 20.08.2018
Još se ne zna ko stoji iza pretnji i sabotaža na automobilu člana Vladine komisije za ispitivanje postupaka državnih organa u rasvetljavanju prijavljenih slučajeva nestalih beba, Radiše Pavlovića iz Kragujevca. Pravni zastupnici porodica apeluju na… »
Slučaj Točkovi: Policijska pratnja članu Komisije

Slučaj Točkovi: Policijska pratnja članu Komisije

Mondo 20.08.2018
U Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu potvrđeno je, da je članu vladine Komisije za ispitivanje postupaka državnih organa u rasvetljavanju prijavljenih slučajeva nestalih beba u Srbiji Radiši Pavloviću, određena stalna pratnja. Foto: Mondo/… »
Cela porodica dobila policijsku zaštitu: Prete da će mu "prosuti creva" ako ne prestane da istražuje nestanke beba

Cela porodica dobila policijsku zaštitu: Prete da će mu "prosuti creva" ako ne prestane da istražuje nestanke beba

Blic 20.08.2018
Određena mi je stalna policijska zaštita. I meni, i članovima moje porodice. Razlog su pretnje ubistvom koje su u poslednje vreme učestale - kaže Radiša Pavlović, član Vladine komisije za rasvetljavanje slučajeva nestalih beba. Pavlović… »
Hoće da me ubiju jer tražim otetu decu! Radiši Pavloviću ugrožen život. Dobio policijsku zaštitu

Hoće da me ubiju jer tražim otetu decu! Radiši Pavloviću ugrožen život. Dobio policijsku zaštitu

Kurir 20.08.2018
Članu Vladine komisije za ispitivanje postupaka državnih organa u rasvetljavanju prijavljenih slučajeva nestalih beba u Srbiji, Radiši Pavloviću iz Kragujevca, određena je 24-časovna policijska zaštita! Pavlović, koji je i predsednik udruženja… »

Vesti dana »