Povezane vesti
Nemački ministar posetio Aušvic
Radio 021 20.08.2018
Nemački ministar spoljih poslova Hajko Mas posetio je nekadašnji nemački logor smrti Aušvic-Birkenau. On je tim gestom poručio da će "sećanja na te neverovatne zločine koja je njegova nacija počinila pre sedamdeset godina zauvek ostati živa". Mas je u… »
Mas u Aušvic-Birkenau: Da sećanja na zločin ostanu živa
Večernje novosti 20.08.2018
Nemački ministar spoljih poslova Hajko Mas posetio je nekadašnji nemački logor smrti Aušvic-Birkenau i tim gestom poručio da će "sećanja na te neverovatne zločine koja je njegova nacija počinila pre sedamdeset godina zauvek ostati živa" Nemački ministar… »
Nemački ministar u Aušvicu: Sećanja na zločin ostaće zauvek živa
Politika 20.08.2018
Varšava - Nemački ministar spoljih poslova Hajko Mas posetio je nekadašnji nemački logor smrti Aušvic-Birkenau i tim gestom poručio da će „sećanja na te neverovatne zločine zauvek ostati živa”. Masova poseta jugu Poljske uključila je i susret sa poljskim… »
Vesti dana »
Brutalno prozvao Jokića i Denver, sada ih unakazio i zbog ovog poteza se busao ispred Srbina
Telegraf pre 16 minutajoš 13 povezanih
Povratak srpskih mirovnjaka iz Libana, pripadnike Vojske Srbije u Nišu dočekao ministar Gašić
RTS pre 21 minutajoš 1 povezana
Vremenska prognoza za Sremsku Mitrovicu: Sunčano do 23°C, početkom nedelje stiže kiša
Ozon pre 26 minutajoš 5 povezanih





