Povezane vesti
Devet maloletnih migranata uhapšeno zbog pobune u solunskom hostelu
Novi magazin 20.08.2018
Grčka policija uhapsila je danas u Solunu devet tinejdžera u hostelu za migrante bez pratnje odraslih, posle pobune zbog loše ishrane i interneta u tom objektu. Pobuna je danas izbila u hostelu u istočnom delu grada, u kojem živi 30 maloletnika, navodi… »
Pobuna migranata zbog loše hrane i interneta
N1 Info 20.08.2018
Grčka policija uhapsila je u Solunu devet tinejdžera u hostelu za migrante bez pratnje odraslih, posle pobune zbog loše ishrane i interneta u tom objektu. Pobuna je izbila u hostelu u istočnom delu grada, u kojem živi 30 maloletnika, navodi policija… »
Pobuna migranata zbog interneta: Pričinjena značajna šteta, privedeno devet tinejdžera zbog paljenja dušeka
Večernje novosti 20.08.2018
Policija je u Solunu privela devetoro tinejdžera pošto su u hostelu za migrante izbili neredi zbog navodno loše hrane i interneta. Policija je u Solunu privela devetoro tinejdžera pošto su u hostelu za migrante izbili neredi zbog navodno loše hrane i… »
Vesti dana »

Supruga osumnjičenog za napad na Kobre kroz suze o pritvoru: Odveli su ga sa posla i od tada ga nema
Luftika pre 1 satjoš 18 povezanih

Tramp u UN: Priznanje Palestine nagrada za Hamas, NATO članice finansiraju rat u Ukrajini
RTV pre 54 minutajoš 33 povezane

Da li će talas priznanja Palestine doneti mir: "Ključan pritisak na Izrael, strahujemo pri svakom izlasku iz kuće"
N1 Info pre 1 satjoš 27 povezanih