Povezane vesti
More kod Paga izbacilo mrtvog delfina
Večernje novosti 21.08.2018
Kod hrvatskog ostrva Paga pronađen je mrtav delfin o čemu su obavešteni stručnjaci Državnog zavoda za zaštitu prirode i Veterinarski fakultet u Zagrebu. Kod hrvatskog ostrva Paga pronađen je mrtav delfin o čemu su obavešteni stručnjaci Državnog zavoda za… »
Mrtav delfin nađen kod Paga
Mondo 21.08.2018
Kod hrvatskog ostrva Paga nađen je mrtav delfin o čemu su obavešteni stručnjaci Državnog zavoda za zaštitu prirode i Veterinarski fakultet u Zagrebu koji bi trebalo da utvrde i razlog uginuća. Foto: Googlemaps/printscreen Hrvatski mediji prenose da to… »
Najtužniji prizor na hrvatskoj plaži: More izbacilo mrtvog delfina (video)
Telegraf 21.08.2018
Ispituje se razlog uginuća. Kod hrvatskog ostrva Paga pronađen je mrtav delfin o čemu su obavešteni stručnjaci Državnog zavoda za zaštitu prirode i Veterinarski fakultet u Zagrebu koji bi trebalo da utvrde i razlog uginuća. Najveća zarada isplaćena julu… »
Pretužan prizor u Šibeniku: Šetali pored Jadrana, pa u plićaku ugledali telo malog bića (uznemirujući video)
Kurir 21.08.2018
Meštani Šibenika pretužni su pošto su u moru u plićaku ugledali telo uginulog delfina. U poslednjih deset godina more više puta izbacilo uginule delfine na lokacijama Primoštena, Rogoznice i u kanalu Sv. Ante. Policija je o događaju obavestila Državni… »
Vesti dana »
Pad spoljnotrgovinske robne razmene u januaru, deficit 170 miliona evra
Danas pre 56 minutajoš 28 povezanih








