Povezane vesti

Srpski heroji: "Majku vam dečju, nećete vi da ginete, ja ću!"

Srpski heroji: "Majku vam dečju, nećete vi da ginete, ja ću!"

Pravda 22.08.2018
Ko su piloti Vojske Srbije, koji su poginuli u odbrani zemlje od NATO agresije, čija bi imena, ako vojska prihvati predlog predsednika Srbije Aleksandar Vučića, moglo da nosi osam MIG-ova iz eskadrile ratnog vazduhoplovstva? - Moj je predlog, a nadam… »
Da suze poteku: Oglasila se sestra srpskog heroja Zorana Radosavljevića povodom predloga da Mig 29 ponese ime njenog brata…

Da suze poteku: Oglasila se sestra srpskog heroja Zorana Radosavljevića povodom predloga da Mig 29 ponese ime njenog brata…

Pravda 22.08.2018
Prošlo je gotovo 20 godina, dug je to period a zaborav preti i zato mi mnogo znači ako jedan od remontovanih "migova 29" ponese ime po mom bratu, pilotu Zoranu Radosavljeviću, kaže Snežana Radosavljević Mažibrada. - Iako njegovo ime nose regata i… »
Ko su piloti-junaci po kojima bi MIG-ovi mogli da dobiju imena?

Ko su piloti-junaci po kojima bi MIG-ovi mogli da dobiju imena?

Dnevnik 22.08.2018
BEOGRAD: Ko su piloti Vojske Srbije, koji su poginuli u odbrani zemlje od NATO agresije, čija bi imena, ako vojska prihvati predlog predsednika Srbije Aleksandar Vučića, moglo da nosi osam MIG-ova iz ekadrile ratnog vazduhoplovsta? "Moj je predlog, a… »
Sestra pilota radosavljevića koji je dao život za Srbiju: Beskrajno sam ponosna što će mig 29 nositi ime po mom bratu…

Sestra pilota radosavljevića koji je dao život za Srbiju: Beskrajno sam ponosna što će mig 29 nositi ime po mom bratu…

Kurir 22.08.2018
Bio je najmlađi pilot u eskadrili migova 29 Vojske Jugoslavije. BEOGRAD - Prošlo je gotovo 20 godina, dug je to period a zaborav preti i zato mi mnogo znači ako jedan od remontovanih "migova 29" ponese ime po mom bratu, pilotu Zoranu Radosavljeviću… »
Ko su piloti po kojima bi MIG-ovi mogli da dobiju imena?

Ko su piloti po kojima bi MIG-ovi mogli da dobiju imena?

Radio 021 22.08.2018
Ko su piloti Vojske Srbije, koji su poginuli u odbrani zemlje od NATO agresije, čija bi imena moglo da nosi osam MIG-ova iz eskadrile ratnog vazduhoplovstva? "Moj je predlog, a nadam se da će Vojska Srbije to prihvatiti, da ovi avioni dobiju naziv po… »

Vesti dana »