Povezane vesti
Crna Gora: Protiv Beograđanke podignuta optužnica
Sputnik 22.08.2018
Osnovno državno tužilaštvo u Kotoru podiglo optužnicu protiv državljanke Srbije Sare Vidak (20) iz Beograda, koja se tereti za napad na sudiju prekršajnog suda u Kotoru Jelenu Stanišić za vreme vršenja službene dužnosti, pišu podgoričke… »
Podignuta optužnica protiv Sare Vidak (20) za napad na sudiju u Kotoru: Ako je proglase krivom, ide u zatvor
Telegraf 22.08.2018
Do incidenta je, kako su ranije preneli mediji, došlo je nakon što je sudija Stanišić izrekla prekršajnu kaznu momku Sare Vidak. Osnovno državno tužilaštvo u Kotoru podiglo optužnicu protiv državljanke Srbije Sare Vidak (20) iz Beograda, koja se… »
Vesti dana »
![Hamas odložio oslobađanje izraelskih talaca: Izrael krši uslove sporazuma, tvrdi militantna grupa](https://nstatic.net/030/38955030trecvs.jpg)
Hamas odložio oslobađanje izraelskih talaca: Izrael krši uslove sporazuma, tvrdi militantna grupa
Blic pre 34 minutajoš 6 povezanih
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji Vojvodina u Srbiji](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji Vojvodina u Srbiji
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
![Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale](https://nstatic.net/665/38953665juozlo.jpg)
Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale
Danas pre 4 satijoš 1 povezana