Povezane vesti
VIDEO: "Utva" samostalno napravila novi avion posle više od 30 godina
Radio 021 22.08.2018
Utva avioindustrija iz Pančeva je posle više od 30 godina samostalno napravila novi avion "Sova", koji će će sutra imati probni let, rečeno je u tom preduzeću. U pitanju je jednomotorni avion, niskokrilac, namenjen za obuku, sportsko i turističko… »
Proizveden novi avion u Srbiji - SOVA
Nova ekonomija 22.08.2018
Novi avion Sova, proizveden u pančevačkoj Utvi imaće svoj prvi probni let. Program, 41 M, poznatiji kao Sova, projekat je finansiran od strane JUGOIMPORT SDPR-a, a Utva je ugovorila projektovanje, modifikaciju, proizvodnju prototipa, ispitivanje i… »
Utva posle 30 godina napravila novi avion ''Sova''
Dnevnik 22.08.2018
BEOGRAD: Utva avioindustrija iz Pančeva je posle više od 30 godina samostalno napravila novi avion ''Sova'', koji će će sutra imati probni let, rečeno je Tanjugu u tom preduzeću. U pitanju je jednomotorni avion, niskokrilac, namenjen za obuku, sportsko i… »
Posle 30 godina napravljen novi avion u Srbiji
Mondo 22.08.2018
Novi avion Sova, proizveden u pančevačkoj Utvi imaće svoj prvi probni let. Foto: ninelima/screenshot/Youtube Ilustracija Program, 41 M, poznatiji kao Sova, projekat je finansiran od strane JUGOIMPORT SDPR-a, a Utva je ugovorila projektovanje… »
Vesti dana »
Vlada Srbije: Obavezna provera usklađenosti sa pravnim tekovinama EU pre usvajanja zakona
Beta pre 9 minutajoš 36 povezanih
Ormuski morez: Jesu li pomorske blokade uspevale kroz istoriju
BBC News pre 29 minutajoš 50 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak, 20. april: Oblačno i kišovito, temperatura do 20 stepeni
Serbian News Media pre 1 satjoš 24 povezane
(BLOG) Nastavak Druge redovne sednice prolećnog zasedanja: Rasprava o 40 tačaka dnevnog reda
N1 Info pre 4 minutajoš 19 povezanih
Novi Sad: Pobeda nezavisnih kandidata na izborima za lekarsku komoru
Serbian News Media pre 1 satjoš 17 povezanih




