Povezane vesti
Incijativa poverenice za zaštitu ravnopravnosti za poboljšanje položaja starijih na selu
Novi magazin 22.08.2018
Poverenicа zа zаštitu rаvnoprаvnosti Brаnkicа Jаnković uputilа je Ministаrstvu zа rаd, zаpošljаvаnje, borаčkа i socijаlnа pitаnjа Inicijаtivu zа izmenu Zаkonа o socijаlnoj zаštiti, a koja bi ukoliko bude prihvaćena, trebalo da omogući bolju zaštitu… »
Janković: Poboljšati položaj starijih
Danas 22.08.2018
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković uputila je danas Ministarstvu za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja inicijativu za izmenu Zakona o socijalnoj zaštiti čiji je cilj da se zaštiti socijalno ugroženo seosko stanovništvo u… »
Vesti dana »

(Foto, video): Đorđe je bio u dvorištu svoje kuće kraj Novog Sada, a onda je video kako kulja gusti, crni dim: Seo je na motor i otišao pravo u "grotlo" da gasi jedan od najvećih požara
Blic pre 46 minutajoš 34 povezane

Zborovi pozvali na okupljanje ispred Filozofskog u 19 sati
Moj Novi Sad pre 10 minutajoš 56 povezanih

Struja udara po džepu: Od oktobra stiže novo, šesto poskupljenje za poslednje 3 godine i strože tarife! Poskupljenje struje
Volim Zrenjanin pre 2 satajoš 22 povezane

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 5 satijoš 30 povezanih

Oglasio se RHMZ, spremite se! U četvrtak i petak temperatura i do 39 stepeni
Telegraf pre 3 satajoš 26 povezanih