Povezane vesti

Srbija druga po rastu BDP u Evropi u kvartalu

Srbija druga po rastu BDP u Evropi u kvartalu

RTV 23.08.2018
ZRENJANIN - Predsednik Srbije izjavio je danas da je Srbija po rastu BDP na drugom mestu u Evropi u drugog kvartalu, odmah iza Poljske, a deli treće mesto sa Mađarskom, kada je u pitanju prvo polugodište 2018. godine, posle Irske i Poljske. Vučić je… »
Potpisan sporazum o izgradji fabrike guma u Zrenjaninu

Potpisan sporazum o izgradji fabrike guma u Zrenjaninu

Gde investirati 23.08.2018
Sporazum o izgradnji fabrike guma kineske kompanije “Shandong Linglong” u Zrenjaninu potpisan je danas u tom gradu, a ceremoniji je prisustvovao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Sporazum su potpisali ministar privrede Goran Knežević i izvršni… »
Potpisan sporazum o izgradnji kineske fabrike u Zrenjaninu

Potpisan sporazum o izgradnji kineske fabrike u Zrenjaninu

Nova ekonomija 23.08.2018
Predstavnici kineske kompanije Šandong Linglong i Vlade Srbije potpisali su sporazum o izgradnji fabrike automobilskih guma u Zrenjaninu u koju će biti investirano oko milijardu dolara i gde će raditi 1.500 ljudi. Sporazum su potpisali ministar… »
Vučić: "Vang je bio blizu Poljske, crtao mi je, ali mi smo se borili i rekli da ćemo ponuditi najbolje uslove"

Vučić: "Vang je bio blizu Poljske, crtao mi je, ali mi smo se borili i rekli da ćemo ponuditi najbolje uslove"

Blic 23.08.2018
Ovo će potpuno promeniti život Banata i Srbije, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas, prisustvujući potpisivanju sporazuma za izgradnju fabrike guma "Shadong Linglong" u Zrenjaninu. Sporazum su potpisali ministar privrede Goran… »
Vraćamo život i nadu u banat Vučić: Vang je bio blizu Poljske! Crtao mi je... Mi smo se borili i rekli daćemo vam najbolje…

Vraćamo život i nadu u banat Vučić: Vang je bio blizu Poljske! Crtao mi je... Mi smo se borili i rekli daćemo vam najbolje…

Kurir 23.08.2018
ZRENJANIN - Vraćamo život i nadu Banatu, da bude bogat, da Srbija dalje napreduje, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić po potpisivanju sporazuma o izgradnji kineske kompanije za proizvodnju guma u Zrenjaninu. 1 / 8 Foto: Tanjug/Rade… »
Uživo Vučić u Zrenjaninu, kinezi grade fabriku guma: Ovo je ogromna stvar i ogromni brojevi! Gorane, čestitam ti, dobro si…

Uživo Vučić u Zrenjaninu, kinezi grade fabriku guma: Ovo je ogromna stvar i ogromni brojevi! Gorane, čestitam ti, dobro si…

Kurir 23.08.2018
Kineska kompanija planira da u toj fabrici u Srbiji godišnje proizvodi 13,62 miliona komada radijalnih guma visokih performansi. ZRENJANIN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas ceremoniji potpisivanja sporazuma za izgradnju fabrike… »
Potpisan sporazum o izgradnji kineske fabrike u Zrenjaninu

Potpisan sporazum o izgradnji kineske fabrike u Zrenjaninu

N1 Info 23.08.2018
Predstavnici kineske kompanije Šandong Linglong i Vlade Srbije potpisali su sporazum o izgradnji fabrike automobilskih guma u Zrenjaninu u koju će biti investirano oko milijardu dolara i gde će raditi 1.500 ljudi. Sporazum su potpisali ministar… »
Potpisan sporazum o kineskoj fabrici u Zrenjaninu

Potpisan sporazum o kineskoj fabrici u Zrenjaninu

Danas 23.08.2018
Izvršni direktor kineske kompanije „Shandong Linglong” Ven Bang stavio je danas potpis na sporazum o izgradnji fabrike guma u Zrenjaninu, zajedno sa ministrom privrede Goranom Kneževićem u prisutvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Kako je… »
Kinezi prave fabriku guma: Detalji o investiciji u Zrenjaninu teškoj milijardu dolara

Kinezi prave fabriku guma: Detalji o investiciji u Zrenjaninu teškoj milijardu dolara

Blic 23.08.2018
Poznati kineski proizvođač automobilskih guma "Šandong Linglong" najavio je da će u Srbiji, u Zrenjaninu, izgraditi fabriku u koju će investirati čak 994,4 miliona dolara, odnosno 870,4 miliona evra. Kompanija iz Kine je godinu dana tražila… »
Milijardu evra za fabriku guma

Milijardu evra za fabriku guma

Večernje novosti 22.08.2018
Proizvođač automobilskih pneumatika "Šandong Linglong" uskoro u Zrenjaninu. KINESKA kompanija za proizvodnju automobilskih guma "Šandong Linglong" počeće sledeće godine sa izgradnjom pogona u Zrenjaninu za šta je Grad obezbedio 136 hektara… »

Vesti dana »