Povezane vesti

Albanci s juga centralne Srbije danas sa Ramom o granicama?

Albanci s juga centralne Srbije danas sa Ramom o granicama?

Vesti online 23.08.2018
Predsedik Demokratske partije Albanaca Ragmi Mustafa sa kolegama drugih političkih partija Albanaca sa juga centralne Srbije borave danas u Tirani, gde odvojeno razgovaraju sa premijerom Edijem Ramom i ministrom spoljnih poslova Dimitrom Bušatijem, o… »
Haradinaj: Tači bez moje podrške u razgovorima o granici

Haradinaj: Tači bez moje podrške u razgovorima o granici

Danas 23.08.2018
Zahtev Albanaca iz Preševske doline da se pridruže Kosovu biće tema sastanka predsednika Srbije Aleksandra Vučića i kosovskog predsednika Hašima Tačija u septembru. U kancelariji kosovskog predsednika rekli zan Zeri da tačan datum sastanka… »
Zeri: U septembru u Briselu o pripajanju Preševske doline Kosovu

Zeri: U septembru u Briselu o pripajanju Preševske doline Kosovu

Beta 23.08.2018
Na sledećem sastanku predsednika Kosova i Srbije, Hašima Tačija i Aleksandra Vučića u Briselu u septembru će se razgovarati o zahtevu Albanaca Preševske doline za pripajanje Kosovu, piše dnevnik Zeri. Iz kabineta predsednika Kosova Hašima Tačija… »
Zeri: Na sastanku u Briselu u septembru o Preševskoj dolini

Zeri: Na sastanku u Briselu u septembru o Preševskoj dolini

N1 Info 23.08.2018
Na sledećem sastanku predsednika Kosova i Srbije, Hašima Tačija i Aleksandra Vučića, u Briselu u septembru će se razgovarati o zahtevu Albanaca Preševske doline za pripajanje Kosovu, piše dnevnik Zeri. Iz kabineta predsednika Kosova Hašima… »
Tačijev kabinet: Preševska dolina tema dijaloga u septembru

Tačijev kabinet: Preševska dolina tema dijaloga u septembru

RTV 23.08.2018
PRIŠTINA - Zahtev Albanaca iz Preševske doline da se pridruže Kosovu biće tema predstojećeg sastanka predsednika Srbije Aleksandra Vučića i kosovskog predsednika Hašima Tačija u septembru, tvrde u kancelariji kosovskog predsednika, prenosi… »
Haradinaj: Tači nema moju podršku za razgovor o granicama u dijalogu sa Beogradom!

Haradinaj: Tači nema moju podršku za razgovor o granicama u dijalogu sa Beogradom!

Kurir 23.08.2018
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj izjavio je da Tači ne uživa njegovo podršku za eventualno otvaranje razgovora o promeni granica Kosova u poslednjoj fazi dijaloga sa Beogradom. "Ako Tači iznese tu temu na sto, onda to radi bez moje podrške", naveo… »

Vesti dana »