Povezane vesti
Nova zgrada Muzičko-baletske škole "Isidor Bajić" biće gotova 2020.
NoviSad.com 23.08.2018
Novi Sad - Muzičko-baletska škola "Isidor Bajić" sa koncertnom dvoranom u Novom Sadu, koja se gradi već dve godine, kompletno će, ukoliko se nastavi ovim tempom gradnje, biti završena 2020. godine. To je ocenio gradonačelnik Miloš Vučević prilikom… »
Muzička i Baletska škola: Završetak investicije 2020. godine
Moj Novi Sad 23.08.2018
Izgradnjom novog objekta Muzičke i Baletske škole sa koncertnom dvoranom, dobiće se najsavremeniji prostor usklađen sa specifičnim potrebama tih ustanova, i omogućiti upis 1 500 učenika u Muzičku školu, i 600 učenika u Baletsku, što je za 800 đaka više… »
Po završetku Muzičke i Baletske škole mesta za još 800 đaka
RTV 23.08.2018
NOVI SAD - Izgradnjom novog objekta Muzičke i Baletske škole sa koncertnom dvoranom, dobiće se najsavremeniji prostor usklađen sa specifičnim potrebama tih ustanova, i omogućiti upis 1.500 učenika u Muzičku školu, i 600 učenika u Baletsku, što je za 800… »
Izgradnja muzičke i baletske škole pre predviđenog roka
Dnevnik 23.08.2018
Izgradnjom novog objekta Muzičke i Baletske škole sa koncertnom dvoranom, dobiće se najsavremeniji prostor usklađen sa specifičnim potrebama tih ustanova, i omogućiti upis 1.500 učenika u Muzičku školu, i 600 učenika u Baletsku, što je za 800 đaka više… »
Vesti dana »

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 19 povezanih

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature
Naslovi.ai pre 1 satjoš 21 povezana

Putin u petak osmi put u SAD, ovog puta povodom ruskog rata u Ukrajini, Tramp priželjkuje Nobela
Beta pre 1 satjoš 108 povezanih