Povezane vesti

Đorđević: "Genije" je kompliment od predsednika, ja sam član Mense

Đorđević: "Genije" je kompliment od predsednika, ja sam član Mense

Nova ekonomija 24.08.2018
Bivši ministar odbrane, a sada ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da procena troškova ponovnog uvođenja vojnog roka od oko 70 milijardi dinara nije "paušalna" i da je ona urađena na osnovu… »
Pričalo se o milijardama, a koliko zapravo košta Srbiju uvođenje obaveznog vojnog roka?

Pričalo se o milijardama, a koliko zapravo košta Srbiju uvođenje obaveznog vojnog roka?

Telegraf 24.08.2018
Aleksandar Vučić je rekao da su se procene bivšeg ministra odbrane Zorana Ðorđevića od 600 miliona evra ili 70 milijardi dinara odnosile na godinu dana. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio danas da bi uvođenje obaveznog vojnog roka od… »
Vučić i Đorđević "poravnali račune" o vojnom roku

Vučić i Đorđević "poravnali račune" o vojnom roku

N1 Info 24.08.2018
Iako je bivšeg ministra odbrane Zorana Đorđevića juče ironično nazvao genijem, zbog procena da za vojni rok treba izdvojiti 600 miliona evra, predsednik Aleksandar Vučić danas kaže da ni ta računica nije bila pogrešna, jer se odnosila na vojni… »
Vulin: Uvođenje vojnog roka košta daleko manje od 700 miliona evra

Vulin: Uvođenje vojnog roka košta daleko manje od 700 miliona evra

Politika 24.08.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je danas da ne želi da licitira sa datumima kada će biti završena studija o potrebi i ceni uvođenja obaveznog vojnog roka u Srbiji, ali i da su medijski napisi o ceni vraćanja vojnog roka smešni i da bi… »
Đorđević: "Genije" je kompliment od Vučića, član sam Mense

Đorđević: "Genije" je kompliment od Vučića, član sam Mense

Blic 24.08.2018
Ocenu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je "genije", pošto je od njega potekla informacija da bi ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka koštalo 700 miliona evra, ministar rada i socijalne politike, a nekada odbrane Zoran Đorđević, shvatio je… »
Vučić: Povećanje penzija od oktobra

Vučić: Povećanje penzija od oktobra

RTS 24.08.2018
Novca u budžetu ima dovoljno i zato neće biti potreban rebalans budžeta, rekao je predsednik Aleksandar Vučić i najavio da će penzije biti povećane već od oktobra. "Najkasnije u narednih mesec ili meseci i po dana ukinućemo Zakon o privremenom… »
Vučić: Đorđević računao troškove vojnog roka od godinu dana

Vučić: Đorđević računao troškove vojnog roka od godinu dana

Danas 24.08.2018
O vojnom roku će odlučivati država kad za to dođe vreme, i u skladu sa njenim interesima, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić, negirajući tvrdnje da je za ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka potrebno 600 miliona evra. „Za… »
Vučić nazvao Đorđevića "genijem", a on sa osmehom uzvratio: To sam shvatio kao kompliment, ipak sam ja član Mense

Vučić nazvao Đorđevića "genijem", a on sa osmehom uzvratio: To sam shvatio kao kompliment, ipak sam ja član Mense

Kurir 24.08.2018
Bivši ministar odbrane, a sada ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da procena troškova ponovnog uvođenja vojnog roka od oko 70 milijardi dinara nije "paušalna" i da je ona urađena na osnovu… »
Vučić: Ima novca da se penzije povećaju čak i bez rebalansa budžeta

Vučić: Ima novca da se penzije povećaju čak i bez rebalansa budžeta

Danas 24.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je danas penzionerima što su smanjenjem penzija podneli žrtvu reformi i omogućili da „mladi imaju budućnost u Srbiji“ i najavio povećanje penzija od oktobra, a isplatu 10. novembra. Vučić je tokom… »
Vučić: Vojni rok bi Srbiju koštao 100 miliona eura godišnje

Vučić: Vojni rok bi Srbiju koštao 100 miliona eura godišnje

Al Jazeera 24.08.2018
Predsjednik Srbije kaže da se razmatra ponovno uvođenje vojnog roka od 2020/21. godine, i to u trajanju od tri ili šest mjeseci. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić tvrdi da bi uvođenje obaveznog vojnog roka od tri mjeseca, prema njegovim… »
Đorđević: "Genije" je kompliment od Vučića, član sam Mense

Đorđević: "Genije" je kompliment od Vučića, član sam Mense

N1 Info 24.08.2018
Bivši ministar odbrane, a sada ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da procena troškova ponovnog uvođenja vojnog roka od oko 70 milijardi dinara nije "paušalna" i da je ona urađena na osnovu… »
Vučić o uvođenju obaveznog vojnog roka: Troškovi između 90 i 100 miliona evra, odluka kad dođe vreme

Vučić o uvođenju obaveznog vojnog roka: Troškovi između 90 i 100 miliona evra, odluka kad dođe vreme

Kurir 24.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio danas da bi uvođenje obaveznog vojnog roka od tri meseca, prema njegovim procenama, koštalo državu između 90 i 100 milona evra. On je rekao da su se procene bivšeg ministra odbrane Zorana Đorđevića o… »
Vučić: Đorđević računao troškove vojnog roka od godinu dana

Vučić: Đorđević računao troškove vojnog roka od godinu dana

N1 Info 24.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je ranija procena tadašnjeg ministra odbrane Zorana Đorđevića da bi ponovno uvođenje vojnog roka koštalo 600 miliona evra urađena na osnovu pretpostavke da bi vojni rok trajao godinu dana… »
Koliko bi zaista koštalo uvođenje obaveznog vojnog roka? Predsednik otkrio pravu cifru!

Koliko bi zaista koštalo uvođenje obaveznog vojnog roka? Predsednik otkrio pravu cifru!

Srbija danas 24.08.2018
O vojnom roku razgovarao i sa ministrom Đorđevićem. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio danas da bi uvođenje obaveznog vojnog roka od tri meseca, prema njegovim procenama, koštalo državu između 90 i 100 milona evra. On je rekao da su se… »
Vučić obišao Gerontološki centar i isekao tortu sa stanarkom milicom (97): Veće penzije od oktobra, vi ste otvorili vrata…

Vučić obišao Gerontološki centar i isekao tortu sa stanarkom milicom (97): Veće penzije od oktobra, vi ste otvorili vrata…

Kurir 24.08.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas Gerontološki centar Beograd - Dom Bežanijska kosa. KURIR TV UŽIVO JE PRENOSILA POSETU GERONTOLOŠKOM CENTRU Nakon zvaničnog dela posete, predsednik Vučić je pozdravio okupljene… »
Vučić o rešenju kosovskog pitanja: Dogovora sa Albancima nema, nismo mu ni blizu! A pridike mi drže oni koji su nosili…

Vučić o rešenju kosovskog pitanja: Dogovora sa Albancima nema, nismo mu ni blizu! A pridike mi drže oni koji su nosili…

Kurir 24.08.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas Gerontološki centar Beograd - Dom Bežanijska kosa, a nakon zvaničnog dela posete usledilo je obraćanje okupljenim predstavnicima medija. KURIR TV UŽIVO JE PRENOSILA KONFERENCIJU… »
Vučić: Penzije će biti povećane od oktobra

Vučić: Penzije će biti povećane od oktobra

N1 Info 24.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će penzije biti povećane od oktobra ove godine. "Već 10. novembra dobićete veće penzije i to je dobra vest za svakog penzionera u Srbiji", rekao je Vučić tokom obilaska Gerontološkog centra… »
Vučić danas u Gerontološkom centru na Bežanijskoj kosi

Vučić danas u Gerontološkom centru na Bežanijskoj kosi

Blic 24.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obići će danas Gerontološki centar Beograd - Dom Bežanijska kosa. Početak posete planiran je za 9.30 časova, nakon čega će uslediti obraćanje šefa države prisutnim novinarima, kao i odgovori na njihova… »

Vesti dana »