Povezane vesti
Odložen Festival ojkača u Petrinji: Hrvatski branitelji zaplašili učesnike, dolazak otkazale i grupe iz Srbije
Telegraf 24.08.2018
Velika većina ljudi je uplašena i ne usuđuje se da dođu u Petrinju na Festival ojkača, pa ni oni koji žive u tom gradu zbog neprijatnosti koje bi mogli da imaju zbog toga. Treći festival ojkača, koji je u subotu trebalo da bude održan u Hrvatskom domu u… »
Branitelji odložili festival ojkača u Petrinji
RTV 24.08.2018
PETRINJA - Treći festival ojkača, koji je sutra trebalo da bude održan u Hrvatskom domu u Petrinji, odložen je za novembar ove godine, pošto je 12 od ukupno 13 prijavljenih grupa otkazalo svoje učešće, zbog protivljenja veterana poslednjeg rata koji su… »
Treći festival ojkača u Hrvatskoj, ipak, odložen
RTS 24.08.2018
Festival ojkača, koji je sutra trebalo da bude održan u Hrvatskom domu u Petrinji, odložen je za novembar ove godine, pošto je 12 od ukupno 13 prijavljenih grupa otkazalo svoje učešće zbog protivljenja veterana oružanog sukoba u Hrvatskoj koji su tražili… »
Vesti dana »

Sremska Mitrovica: Danas sunčano i toplo, a u nedelju kiša i snažno nevreme
Ozon pre 1 satjoš 5 povezanih

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Tusk: Istočna straža odgovor NATO Rusiji da ne tolerišemo provokacije
Danas pre 8 satijoš 3 povezane