Povezane vesti
Tri kandidata Srbije za najboljeg nastavnika sveta
Radio 021 25.08.2018
Tatjana Marković Topalović, nastavnica fizike u Srednjoj školi "Dr Andra Jovanović" u Šapcu, Dragan Kuveljić, učitelj u Osnovnoj školi "M. Stiković" u Prijepolju i Katarina Veljković, nastavnica računarstva i informatike u Prvoj kragujevačkoj gimnaziji… »
Imamo tri kandidata za titulu najboljeg nastavnika sveta
RTV 25.08.2018
BEOGRAD - Tatjana Marković Topalović, nastavnica fizike u srednjoj školi Dr Andra Jovanović u Šapcu, Dragan Kuveljić, učitelj u osnovnoj školi M. Stiković u Prijepolju i Katarina Veljković, nastavnica računarstva i informatike u Prvoj kragujevačkoj… »
Vesti dana »

UŽIVO Obeležavanje devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativni protesti i performansi, Novosađani u šetnji do Železničke stanice (FOTO, VIDEO)
Danas pre 40 minutajoš 2 povezane

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 40 minutajoš 1 povezana