Povezane vesti
Ljimaj: Tačijeva izjava o korekciji granice protivustavna
RTS 25.08.2018
Potpredsednik kosovske vlade Fatmir Ljimaj izjavio je da je izjava predsednika Hašima Tačija o "korekciji granice sa Srbijom" njegova lična inicijativa i da je ne podržava, kao i da je u suprotnosti s Ustavom, prenosi RTK na srpskom jeziku. "Svima bi… »
Ljimaj: Korekcija granica bi bila protivustavna
Danas 25.08.2018
Potpredsednik Vlade Kosova Fatmir Ljimaj smatra da je izjava predsednika Kosova Hašima Tačija o korekciji granice sa Srbijom protivustavna, preneli su danas prištinski mediji dodajući da je on upozorio da bi stvaranje nove Republike Srpske uništilo… »
Vesti dana »
Država Vašington naredila hitnu evakuaciju u tri predgrađa Sijetla
Danas pre 53 minutajoš 1 povezana
Kušner odustao od plana da izgradi Trampov hotel na mestu kompleksa Generalštaba
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Ova NATO zemlja prvi put je podigla avione i oborila sumnjivi dron. Odmah reagovao F-16: "Letelica je bila van kontrole"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Zamenik ruskog šefa diplomatije: Nadomak smo diplomatskog rešenja za kraj rata u Ukrajini
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Ovo je prva reakcija majke Brajana Volša! Evo šta je uradila kada je čula da je njen sin kriv za ubistvo Beograđanke
Blic pre 2 satajoš 1 povezana


