Povezane vesti

Ministar Popović: Neću se izviniti LGBT populaciji

Ministar Popović: Neću se izviniti LGBT populaciji

Nova ekonomija 26.08.2018
Ne prihvatam preporuku poverenice da se izvinim licima LGBT populacije i neću se izviniti LGBT osobama jer nisam prekršio nijedan zakon, niti sam nekoga uvredio, rekao je danas ministar za inovacije i tehnološki razvoj i predsednik Srpske narodne… »
Popović ne želi da se izvini LGBT populaciji zbog disktiminatornog tvita

Popović ne želi da se izvini LGBT populaciji zbog disktiminatornog tvita

SEEbiz 26.08.2018
BEOGRAD - Ministar zadužen za inovacije i tehnološki razvoj Nenad Popović saopštio je danas da ne želi da prihvati preporuku poverenice za ravnopravnost i izvini se LGBT zajednici, jer smatra da nije prekršio zakon niti ikoga uvredio. "Poručujem da… »
Popović: Neću se izviniti LGBT osobama

Popović: Neću se izviniti LGBT osobama

Radio 021 26.08.2018
Ne prihvatam preporuku poverenice da se izvinim pripadnicima LGBT populacije i neću se izviniti LGBT osobama jer nisam prekršio nijedan zakon, niti sam nekoga uvredio, rekao je ministar za inovacije i tehnološki razvoj i predsednik Srpske narodne… »
Popović: Neću se izviniti LGBT zajednici, ne kršim zakone

Popović: Neću se izviniti LGBT zajednici, ne kršim zakone

N1 Info 26.08.2018
Ministar zadužen za inovacije i tehnološki razvoj Nenad Popović saopštio je da ne želi da prihvati preporuku poverenice za ravnopravnost i izvini se LGBT zajednici, jer smatra da nije prekršio zakon niti ikoga uvredio. "Poručujem da ću ostati… »
Popović: Neću se izviniti LGBT osobama

Popović: Neću se izviniti LGBT osobama

RTS 26.08.2018
Ne prihvatam preporuku poverenice da se izvinim licima LGBT populacije i neću se izviniti LGBT osobama jer nisam prekršio nijedan zakon, niti sam nekoga uvredio, rekao je danas ministar za inovacije i tehnološki razvoj i predsednik Srpske narodne… »

Vesti dana »