Повезане вести

Векић и Торубаров вицешампиони света на 500 метара

Векић и Торубаров вицешампиони света на 500 метара

Дневник 26.08.2018
МОНТЕМОР ОВЕЉА: Српски кајакаши Стефан Векић и Владимир Торубаров освојили су сребрну медаљу на Светском првенству у Португалији у трци К2 на 500 метара. Они су сјајно стартовали трку, били први, али их је на крају престигла… »
Нови успех српских кајакаша: Векић и Торубаров вицешампиони света

Нови успех српских кајакаша: Векић и Торубаров вицешампиони света

Вечерње новости 26.08.2018
Стефан и Владимир освојили сребрну медаљу у Португалији у трци К2 на 500 метара. Испред њих посада из Русије, трећи Литванци. КАЈАКАШИ су и последњег дана Светског првенства у португалском Монтемор Овељу обрадовали Србију… »
Кајакаши Векић и Торубаров освојили сребро на  СП

Кајакаши Векић и Торубаров освојили сребро на СП

Бета 26.08.2018
Српски кајакаши Стефан Векић и Владимир Торубаров освојили су данас сребрну медаљу у двоседу на 500 метара на Светском првенству у португалском Монтемор Овељу. Векић и Торубаров су освојили сребро резултатом минут, 30,953… »
Браво, мајстори: Српски кајакаши вицешампиони света!

Браво, мајстори: Српски кајакаши вицешампиони света!

Хот спорт 26.08.2018
Српски чамац који чини двојац Векић и Торубаров освојио је сребрну медаљу на Светском првенству у Португалу. Векић и Торубаров су на СП у Монтемор Овељу последњег дана такмичења успели да други прођу кроз циљ у дисциплини… »

Вести дана »