Povezane vesti
Mekejn u testamentu: Tramp da ne dolazi na sahranu
N1 Info 27.08.2018
Američki senator Džon Mekejn, koji je preminuo u subotu, zatražio je u političkom testamentu da mu na sahrani govore bivši američki predsednici Barak Obama i Džordž Buš i poručio da ne želi prisustvo aktuelnog predsednika SAD Donalda Trampa. U Vašingtonu… »
McCain tražio da Trump ne prisustvuje sahrani
Al Jazeera 27.08.2018
U Washingtonu je čak i smrt politička stvar, što je senator iz Arizone dobro razumio, navode američki mediji. Američki senator John McCain, koji je preminuo u subotu, zatražio je u političkom testamentu da mu na sahrani govore bivši američki predsjednici… »
Veliki udarac za američkog predsednika: Mekejn tražio da Buš i Obama govore na sahrani, a da Tramp ne prisustvuje
Blic 27.08.2018
Američki senator Dzon Mekejn, koji je preminuo u subotu, zatražio je u političkom testamentu da mu na sahrani govore bivši američki predsednici Barak Obama i Dzordz Buš, ali i poručio da ne želi prisustvo aktuelnog predsednika SAD Donalda Trampa. U… »
Vesti dana »
Protest Severne Makedonije Bugarskoj zbog prideva ‘severnomakedonski’
Radio sto plus pre 29 minutajoš 8 povezanih
Na današnji dan, 13. maj: Rođeni Laza Lazarević i Janko Veselinović, Srbija pobedila na Evroviziji...
N1 Info pre 54 minutajoš 2 povezane
Na Batrovcima teretna vozila čekaju četiri sata na izlaz, na Šidu i Bezdanu tri sata
RTV pre 34 minutajoš 1 povezana
Tramp krenuo za Kinu da ubedi Sija da utiče na Iran da prihvati uslove SAD za okončanje rata
Beta pre 6 satijoš 1 povezana




