Povezane vesti
Merkel i Tramp telefonom i o Zapadnom Balkanu
N1 Info 27.08.2018
Nemačka kancelarka Angela Merkel i američki predsednik Donald Tramp razgovarali su telefonom o zabrinjavajućem razvoju situacije u Siriji, kao i o Ukrajini, Zapadnom Balkanu i trgovini, saopštila je Vlada Nemačke, preneo je Rojters. Nemačka kancelarka… »
Merkelova razgovarala sa Trampom o Balkanu
Vesti online 27.08.2018
Nemačka kancelarka Angela Merkel razgovarala je telefonom sa američkim predsednikom Donaldom Trampom o pitanjima trgovine, Siriji, Ukrajini i Zapadnom Balkanu, saopštila je Vlada Nemačke. - Tokom razgovora glavni fokus je bio na tekućim međunarodnim… »
Merkel i Trump razgovarali o zapadnom Balkanu
Al Jazeera 27.08.2018
Glasnogovornik Angele Merkel rekao je da su dvoje lidera telefonom razgovarali i o Ukrajini, zapadnom Balkanu i trgovini. Njemačka kancelarka Angela Merkel i američki predsjednik Donald Trump razgovarali su u ponedjeljak telefonom, a među temama… »
Merkelova i Tramp razgovarali o Siriji i Zapadnom Balkanu
RTS 27.08.2018
Nemačka kancelarka Angela Merkel i američki predsednik Donald Tramp razgovarali su telefonom, a među temama razgovora bio je i Zapadni Balkan, rekao je portparol nemačke kancelarke Štefen Zajbert, ali nije saopštio nikakve detalje. Zajbert je naveo da su… »
Vesti dana »

Koncentracija ambrozije je na istorijskom maksimumu: Srpski lekari daju savete kako da ublažite simptome alergije
City magazine pre 3 satajoš 12 povezanih

Neredi u Nepalu: Vojska na ulicama, protesti su 'oteti', tvrdi Generacija Z
BBC News pre 55 minutajoš 36 povezanih

Koji su zaključci diskusije u EP o Srbiji i koje su njihove posledice?
Danas pre 17 satijoš 6 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 50 minutajoš 63 povezane