Povezane vesti
Nastavljen štrajk u Uljaniku i 3. maju
SEEbiz 28.08.2018
PULA, RIJEKA - Nakon jučerašnjeg prosvjeda u Zagrebu, te sastanka u Vladi s kojega su otišli u nadi da će do kraja tjedna dobiti plaću za srpanj, štrajk u Uljaniku i 3. maju nastavljen je i danas. Trajat će, kako su i jučer radnici kazali, do isplate… »
Rossanda dao mandat na raspolaganje
SEEbiz 28.08.2018
PULA - Predsjednik Uprave Uljanika Gianni Rossanda potvrdio je Hini u ponedjeljak navečer da od utorka ujutro daje svoj mandat na raspolaganje Nadzornom odboru Društva. Ustvrdivši kako je proteklih tjedana iz odgovornosti prema Uljaniku u kojemu radi od… »
Vesti dana »

Dodik u Budimpešti kod Orbana, koji mu pruža podršku posle presude
Novi magazin pre 31 minutajoš 27 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael za prvih šest meseci 2025. izvezla više municije nego cele prošle godine
Radio sto plus pre 6 satijoš 9 povezanih

Policija ispred Gradske kuće u Zaječaru, unutra maskirani ljudi: Kako izgleda konstitutivna sednica (VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 30 povezanih

Šapić najavio otvaranje Trga republike, Terazija i Vasine do 1. septembra: Saobraćaj zavisi od blokade kod Pionirskog parka
Nedeljnik pre 3 satajoš 25 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: lokalni pljuskovi i grmljavina na istoku, najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 34 povezane