Povezane vesti
Kredite građani uzimaju zbog hrane, odeće, putovanja, ali i automobila
Nova ekonomija 28.08.2018
Kredite u Srbiji sve više uzimaju i građani i privreda – privrednici za širenje svog biznisa, a građani za trenutne potrebe i vraćanje starih dugova. Monetarna politika države dovela je do toga da je inflacija godinama na niskom nivou, snižene su kamate… »
Građani kredit ulažu u nova kola, privrednici u proizvodnju
RTV 28.08.2018
BEOGRAD - Građani i privreda u Srbiji sve više uzimaju kredite, privrednici za širenje svog biznisa, a građani za trenutne potrebe i vraćanje starih dugova. Posledica bolje monetarne politike države dovela je do toga da je inflacija godinama na niskom… »
Građani dižu kredite da vrate dugove, privrednici za biznis
Radio 021 28.08.2018
Građani i privreda u Srbiji sve više uzimaju kredite, privrednici za širenje svog biznisa, a građani za trenutne potrebe i vraćanje starih dugova. Posledica bolje monetarne politike države dovela je do toga da je inflacija godinama na niskom nivou… »
Vesti dana »

Rhmz objavio najnoviju prognozu Evo kakva nas temperatura očekuje do kraja nedelje
Alo pre 4 satijoš 5 povezanih

Netanjahu Dao jasne instrukcije: Odmah da se krene sa pregovorima o oslobađanju svih talaca u Gazi!
Kurir pre 5 satijoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 9 satijoš 1 povezana