Povezane vesti

Neviđeno, Zvezda postavila apsolutni rekord u Salcburgu!

Neviđeno, Zvezda postavila apsolutni rekord u Salcburgu!

Sportske.net 28.08.2018
Crvena zvezda od 21 čas u sredu igra odlučujući meč za plasman u Ligu šampiona, a meč će biti prilično dobro ispraćen. Veliko je interesovanje za meč Salcburga i Crvene zvezde. Naš aktuelni šampion ima priliku da se plasira u Ligu šampiona… »
Rose pun sampopuzdanja: Želimo samo u Ligu šampiona, Zvezda igra tvrdo, a mi ćemo dati svoj maksimum

Rose pun sampopuzdanja: Želimo samo u Ligu šampiona, Zvezda igra tvrdo, a mi ćemo dati svoj maksimum

Hot sport 28.08.2018
Trener rivala Crvene zvezde istakao je da njegovu ekipu ne zanima Liga Evrope. Ko od ova dva kluba ide u najjače klupsko takmičenje videćemo sutra od 21 čas. – Imamo šansu da dostignemo velike ciljeve samo jednom pobedom. Ali, za to nam treba dobra… »
Roze: Imam izuzetan tim, Liga Evrope me ne zanima

Roze: Imam izuzetan tim, Liga Evrope me ne zanima

N1 Info 28.08.2018
Trener Salcburga Marko Roze istakao je da njegovi igrači imaju jedinstvenu priliku da ispune ambicije i konačno zaigraju u Ligi šampiona. Austrijski šampion igra sa Crvenom zvezdom revanš plej-ofa za elitno takmičenje. U prvoj utakmici u Beogradu… »
Koreografija i Ebisilio spremni

Koreografija i Ebisilio spremni

Mozzart sport 28.08.2018
Zvezdini igrači nisu tokom treninga obraćali mnogo pažnje na Red Bul Arenu niti su bili impresionirani. (Od izveštača MOZZART Sporta iz Salcburga) Idealnih 23-24 stepena i perfektan travnati tepih na Red Bul Areni dočekali su fudbalere Crvene zvezde… »
Milojević: Daleko sam od velikih, nismo vežbali penale

Milojević: Daleko sam od velikih, nismo vežbali penale

N1 Info 28.08.2018
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je da se ni on ni njegovi igrači ne boje revanša plej-ofa za Ligu šampiona sa Salcburgom. "Ne vidim što bismo bili napeti, posle utakmice ide novi dan. Treniramo najbolje što možemo. Želeli smo da… »
Milojević: Nisam znao da 13. put pokušavaju da uđu u Ligu šampiona

Milojević: Nisam znao da 13. put pokušavaju da uđu u Ligu šampiona

Vesti online 28.08.2018
Zvezdin trener iz Austrije uverava da je tim spreman za revanš protiv Salcburga (sreda, 21 čas) u poslednjem kolu kvalifikacija za vodeće evropsko klupsko takmičenje. - Utakmica ima veliki značaj i do sada smo uradili šta smo želeli. Spremićemo se… »
Milojević: Igrači puni samopouzdanja, veruju u sebe

Milojević: Igrači puni samopouzdanja, veruju u sebe

Dnevnik 28.08.2018
SALCBURG: Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je večeras da njegova ekipa ima veliko samopouzdanje i da ne oseća preveliki pritisak pred revanš protiv Salcburga u plej-ofu za Ligu šampiona. "Igramo drugo poluvreme utakmice, rekao… »
Filip Stojković: Imaćemo domaću atmosferu na njihovom stadionu

Filip Stojković: Imaćemo domaću atmosferu na njihovom stadionu

Sportski žurnal 28.08.2018
Fudbaler Crvene zvezde Filip Stojković rekao je da očekuje da će ekipu u predstojećoj utakmici revanša za Ligu šampiona protiv Salcburga bodriti veliki broj navijača crveno-belih, koji će ih, kako je ocenio, nositi do pobede. – Nismo imali tu… »
Milojević u Salcburgu poručio: Pritisak? Ne vidim zašto bismo ga imali!

Milojević u Salcburgu poručio: Pritisak? Ne vidim zašto bismo ga imali!

Sportski žurnal 28.08.2018
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da njegovim fudbalerima imaju samopouzdanje pred revanš sa Salcburgom i da se ne plaše, kao i da će dati sve od sebe i budu to što jesu da bi se plasirali u Ligu šampiona. – Ne manjka nam… »
Pižon pozvao na oprez: "Biće mnogo teško, ne zavaravajmo se"

Pižon pozvao na oprez: "Biće mnogo teško, ne zavaravajmo se"

Sportske.net 28.08.2018
Legendarni fudbaler Crvene zvezde Vladimir Petrović pozvao je danas na oprez pred revanš sa Salcburgom u baražu za Ligu šampiona. Legendarni fudbaler Crvene zvezde Vladimir Petrović pozvao je danas na oprez pred revanš sa Salcburgom u baražu za… »
Roze puca od samopouzdanja: Imam tim izuzetnog kvaliteta i ne zanima me Liga Evrope

Roze puca od samopouzdanja: Imam tim izuzetnog kvaliteta i ne zanima me Liga Evrope

Mozzart sport 28.08.2018
„Igrači mi stalno pričaju kako žele da se oprobaju na najvećoj sceni. Eto im prilike sutra, neka pobede Zvezdu i ispune lične ambicije“, kaže trener Salcburga. Salcburg sutra uveče želi da ispiše novu stranicu istorije svog kluba i preko… »
Krstičić o istorijskom meču: Sad je trenutak

Krstičić o istorijskom meču: Sad je trenutak

N1 Info 28.08.2018
Vezista Crvene zvezde Nenad Krstičić kaže da crveno-beli idu na pobedu u revanšu plej-ofa za Ligu šampiona protiv Salcburga. U prvom duelu u Beogradu rezultat je bio 0:0, pa klub iz Ljutice Bogdana ima izgledne prilike da se nađe u grupnoj fazi Lige… »
Rodić: Generacije zvezdaša sanjaju Ligu šampiona

Rodić: Generacije zvezdaša sanjaju Ligu šampiona

N1 Info 28.08.2018
Crvena zvezda u sredu od 21 čas igra protiv Salzburga u Austriji revanš meč poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a bek crveno belih Milan Rodić poručuje da ekipa ne planira da se zaustavi kada je već na korak od ostvarenja sna. "Veoma… »

Vesti dana »