Povezane vesti
Haradinaj: Protiv sam razgovora o korekciji granica ili razmeni teritorije, to odgovara samo Putinu
Blic 28.08.2018
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj izjavio je danas, povodom protesta Albanaca u Đakovici, da je potrebna "nova komunikacija", koja podrazumeva poštovanje žrtava, ali i prava vernika. On je ponovio da je kategorički protiv razgovora o korekciji granica… »
Haradinaj: Potrebna „nova komunikacija“ poštovanja žrtava
Danas 28.08.2018
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj ocenio je danas povodom protesta u Đakovici protiv dolaska raseljenih Srba da je potrebna „nova komunikacija“ koja podrazumeva poštovanje žrtava, ali i prava vernika, prensoi RTK na srpskom jeziku. Na pitanje da… »
Vesti dana »
(BLOG) Studenti u akciji "Raspiši pobedu": Veliki odziv građana, kutije pune, kreće brojanje potpisa
N1 Info pre 14 minutajoš 55 povezanih
Tačno ovog dana pada konačna odluka?! Zelenski poslao zagonetnu poruku pred sastanak, oglasio se i Tramp, Putin zapretio: Rusija u šoku nakon žestokih napada
Blic pre 14 minutajoš 41 povezana
uživo IZBORI NA KOSOVU I METOHIJI Do 17 sati glasalo 38,25 odsto birača, najveća izlaznost i dalje u srpskim sredinama
Euronews pre 14 minutajoš 51 povezana




