Povezane vesti
Privremeno zatvoren centar za migrante u Divljani
Južne vesti 29.08.2018
Zbog smanjenja troškova, kako su naveli u Komesarijatu za izbeglice, zatvoren je prihvatni centar za migrante u odmaralištu u Divljani pored Bele Palanke. Zatvaranje je privremeno, kako kažu, a ako bude potrebno biće ponovo otvoren, dok je 30 migranata… »
Privremeno zatvoren za migrante prihvatni centar u Divljani
Niške vesti 29.08.2018
Prihvatni centar u Divljani kod Bele Palanke danas je privremeno zatvoren, a prethodno su ovog meseca privremeno zatvoreno i prihvatni centri u Preševu i Dimitrovgradu, izjavio je koordinator Komesarijata za migracije Slobodan Savović. „Migranti iz… »
Vesti dana »

Spremite se, sledi još jedan toplotni talas: U ovim gradovima biće najtoplije! Ovo su saveti stručnjaka
Telegraf pre 2 satajoš 28 povezanih

Srbija centar: Privredna komora Srbije slagala javnost – sala poluprazna, a poslanicima i stručnoj javnosti zabranjen ulaz
Glas Šumadije pre 4 satijoš 36 povezanih

Partizan u Beogradu protiv Hibernijana traži zalet ka plej-ofu Lige konferencije
RTV pre 2 satajoš 56 povezanih

Oglasio se Tramp: "Milijarde dolara od carina sada stižu u Ameriku!" Tarife od 10 do 50 odsto stupile na snagu, pogođeno više od 70 zemalja
Blic pre 35 minutajoš 58 povezanih

Putin vidi UAE kao potencijalno mesto za sastanak sa Trampom
Serbian News Media pre 1 satjoš 55 povezanih