Povezane vesti
Perkoviću i Mustaču odobreno služenje kazne u Hrvatskoj
Večernje novosti 29.08.2018
Bivši visoki funkcioneri jugoslovenske i hrvatske tajne službe, Josip Perković i Zdravko Mustač, koji su u Nemačkoj osuđeni na doživotne kazne zatvora zbog ubistva Stjepana Đurekovića biće prebačeni u Hrvatsku. Bivši visoki funkcioneri jugoslovenske i… »
Perkoviću i Mustaču odobreno služenje kazne u Hrvatskoj
RTS 29.08.2018
Bivši visoki funkcioneri jugoslovenske i hrvatske tajne službe Josip Perković i Zdravko Mustač koji su u Nemačkoj osuđeni na doživotne kazne zatvora zbog ubistva Stjepana Đurekovića, biće prebačeni u Hrvatsku, potvrdio je njihov advokat Anto Nobilo… »
Hrvatska očekuje Perkovića i Mustača na odsluženje kazne
Al Jazeera 29.08.2018
Hrvatski sudovi još nisu dobili dokumentaciju o presudi zbog ubistva emigranta Stjepana Đurekovića koju treba prilagoditi domaćem zakonodavstvu. Bivši čelnici jugoslavenskih, a potom i hrvatskih tajnih službi, Josip Perković i Zdravko Mustač, koji su… »
Vesti dana »
Vremeplov: NATO bombardovao kolonu kosovskih Albanaca, ubijeno 87 civila, više od polovine deca
RTV pre 3 satajoš 1 povezana
Brižit Makron negirala da je ošamarila Emanuela Makrona zbog glumice
Politika pre 4 satijoš 3 povezane
Početak finalne utakmice Kupa Srbije u fudbalu kasnio pola sata, održan minut ćutanja u znak sećanja na Vladimira Cvetkovića
Danas pre 5 satijoš 1 povezana





