Povezane vesti
Na pešačkom prelazu u Višnjičkoj oborena dva deteta
Večernje novosti 29.08.2018
Dva dečaka starosti 9 i 11 godina povređena su u saobraćajnoj nesreći koja se oko 15 časova dogodila u Višnjičkoj ulici u Beogradu. Dva dečaka starosti 9 i 11 godina povređena su u saobraćajnoj nesreći koja se oko 15 časova dogodila u Višnjičkoj ulici u… »
Užas u Višnjičkoj: Automobili na pešačkom prelazu oborio dva deteta
Blic 29.08.2018
Dva deteta starosti devet i 11 godina povređena su u saobraćajnoj nesreći u Višnjičkoj ulici u Beogradu oko 15.10 sati, kada je na njih naleteo automobil, potvđeno je za "Blic" iz Hitne pomoći. - Jedno dete je odmah prevezeno u Urgentni centar, dok je… »
Stravično: Pokosio dva deteta na pešačkom prelazu u Višnjici
Telegraf 29.08.2018
Njih oborio automobil marke "suzuki", koji je vozio Srećko B. (62). Dva deteta starosti 9 i 11 godina povređena su u saobraćajnoj nesreći u Višnjičkoj ulici u Beogradu. Trudnica povređena u udesu pred porođaj: Lekari nasilno izvukli bebu iz stomaka da… »
Zastoj na ulazu na Gazelu: Kombi udario automobil (foto)
Telegraf 29.08.2018
Na sreću, nema povređenih. Na prilazu mostu Gazela iz pravca Savske ulice, dogodila se manja saobraćajna nezgoda u kojoj je kombi udario u automobil. Trudnica povređena u udesu pred porođaj: Lekari nasilno izvukli bebu iz stomaka da preživi Zadnji deo… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: SAD nisu produžile licencu NIS-u, slede možda i najteže odluke u našoj istoriji
N1 Info pre 18 minutajoš 40 povezanih
"Mame za mamu": Žene iz Novog Sada pozivaju na hitnu akciju – okupljanje u 17.30 kod Dijane Hrke
Moj Novi Sad pre 28 minutajoš 10 povezanih






