Povezane vesti
SOFRA Nova modna linija Silvane Tošić GLAMUR I ETNO
Jugmedia 30.08.2018
Novinarka RTS-a iz Pirota Silvana Tošić na modnoj reviji koju je nazvala “Sofra“ sinoć je u prepunom holu Kluba vojske predstavila svoje najnovije kreacije odeće, torbi i šešira sa motivima pirotskog ćilima, koje su i ovoga puta oduševile… »
Etno-glamur na pirotski način
RTS 30.08.2018
Šare čuvenog pirotskog ćilima mogu lepo izgledati i na odevnim predmetima pokazala je na trećoj modnoj reviji u Pirotu novinarka RTS-a Silvana Tošić. Ona je pre tri godine kreirala modnu liniju pod nazivom "Etno-glamur". Sofra je jedna od… »
Magija pirotskog ćilima na kreacijama Silvane Tošić
Pirotske vesti 30.08.2018
Sinoć je u prepunom holu Doma vojske, u okviru Pirotskog kulturnog leta, održana revija kreatorke i poznate novinarke RTS-a Silvane Tošić na kojoj su pirotski manekeni, među kojima su bili i učenici generacija pirotskih srednjih škola, prezentovali… »
Vesti dana »

Dekan Fizičkog fakulteta poručio ministarki prosvete: Dođite i uhapsite ceo fakultet
Danas pre 3 satajoš 24 povezane

Severna Makedonija: Sahrana poginulih u požaru u diskoteci u Kočanima
BBC News pre 2 satajoš 57 povezanih

Prvi narodni zbor održan u Loznici: ‘Vrijeme da vidimo koliko nas ima spremnih’
Al Jazeera pre 4 satijoš 19 povezanih

Nemački mediji o protestima i upotrebi zvučnog oružja: Vučić, ko to beše?
Danas pre 6 satijoš 27 povezanih