Povezane vesti

Đoković izbegao vrućinu, poznat termin meča sa Gaskeom!

Đoković izbegao vrućinu, poznat termin meča sa Gaskeom!

Sportske.net 31.08.2018
U Srbiji nema spavanja u noći između subote i nedelje. U trećem kolu US Opena najbolji srpski teniser Novak Đoković sastaće se sa Rišarom Gaskeom. Meč će se odigrati na terenu Artur Eš, a neće krenuti pre 20.30 sati po lokalnom vremenu, što… »
Novak: Gaske je nezgodan

Novak: Gaske je nezgodan

N1 Info 31.08.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je da očekuje nezgodan duel sa Rišarom Gaskeom u trećem kolu US Opena. Đoković je do plasmana u treću rundu došao pobedom nad Tenisom Sandgrenom u četiri seta, dok je Gaske sprečio srpski duel… »
Đoković savladao Sandgrena u drugom kolu Ju-Es opena: Ludilo njujorške buke

Đoković savladao Sandgrena u drugom kolu Ju-Es opena: Ludilo njujorške buke

Večernje novosti 31.08.2018
Navijači tokom poena pričaju o šopingu, ali to nije razlog zbog kojeg sam se pogubio. Sam sebi sam zakomplikovao život – rekao je najbolji srpski teniser. GLASOVI u glavi, kao i oni sa tribina, zadržali su Novaka na terenu duže nego što je bilo… »
Đoković čeka "staru mušteriju"

Đoković čeka "staru mušteriju"

Mondo 31.08.2018
Najbolji srpski teniser u trećem kolu US Opena sastaće se sa Rišarom Gaskeom protiv kojeg ima skor 12-1. Foto: Guliver/Getty images/Vaughn Ridley Rišar Gaske pobedio je Lasla Đerea na ovogodišnjem US Openu i sprečio srpski derbi u trećem kolu… »
Đoković savladao Sandgrena za plasman u treće kolo

Đoković savladao Sandgrena za plasman u treće kolo

RTS 31.08.2018
Đoković – Sandgren 3:1 (6:1, 6:3, 6:7, 6:2). Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je Amerikanca Tenisa Sandgrena u meču drugog kola Ju-Es opena. Protivnik našeg tenisera u trećem kolu biće Rišar Gaske. Đoković je tako zabeležio i… »
Đoković pobedio Sandgrena, plasirao se u treće kolo Ju-Es Opena

Đoković pobedio Sandgrena, plasirao se u treće kolo Ju-Es Opena

Novi magazin 31.08.2018
Novak Đoković pobedio je noćas Amerikanca Tenisa Sandgrena u meču drugog kola Ju-Es opena sa 3:1 (6:1, 6:3, 6:7, 6:2) i plasirao se u treće kolo turnira. Đoković je zabeležio drugu pobedu na turniru, u meču koji je trajao dva sata i 48 minuta… »
SP za juniorke u Beogradu: Srbija za 15. mesto

SP za juniorke u Beogradu: Srbija za 15. mesto

Dnevnik 31.08.2018
Vaterpolistkinje Srbije doživele su još jedan poraz na svetskom prvenstvu koje se održava u Beogradu. Naše kadetkinje izgubile su od selekcije Brazila 5:8 (3:1, 1:3, 1:1, 0:3), pa će se danas sa Argentinkama boriti za 15. mesto. Rival u razigravanju… »
Đoković izbacio Sandgrena, kraj za Đerea

Đoković izbacio Sandgrena, kraj za Đerea

Sportski žurnal 31.08.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo US Opena, pošto je savladao Amerikanca Tenisa Sandgrena 6:1, 6:3, 6:7 (2:7), 6:2. Đoković je rutinskom igrom prošao 61. tenisera sveta, iako je izgubio treći set, ali je tada sačuvao… »
EP za juniore u Minsku: „Delfini” bez polufinala

EP za juniore u Minsku: „Delfini” bez polufinala

Dnevnik 31.08.2018
Juniorska reprezentacija Srbije u vaterpolu poražena je u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u Minsku od Španije na peterce 11:9 (2:2,3:2,2:2,0:1 - 4:2). U nastavku takmičenja boriće se za plasman od 5. do 8. mesta. U polufinale je prošla Španija… »
Đoković nastavlja po starom: Sandgren je bio lak plen za srpskog tenisera

Đoković nastavlja po starom: Sandgren je bio lak plen za srpskog tenisera

Hot sport 31.08.2018
Slavio je Novak 3:1 u setovima i tako se plasirao u treće kolo turnira. Nije se mnogo mučio Srbin, izgubio je jedan set. a konačan rezultat bio je 3:1 (6:1, 6:3, 6:7, 6:2). Igrao je najbolji srpski teniser ikada onoliko koliko je bilo dovoljno da svom… »
US open: Rafa siguran, ispao Marej

US open: Rafa siguran, ispao Marej

Dnevnik 31.08.2018
Prvi teniser sveta Rafael Nadal nastavio je pobednički niz na US openu i ostvario deveti vezani trijumf u Njujorku. Nadal je u drugom kolu eliminisao kanadskog tenisera Vaseka Pospišila, rezultatom 6:3, 6:4, 6:2 za nešto više od dva sata igre. On će… »
Đoković sa osmehom kritikovao publiku: Novak slušao planove za šoping i TV program

Đoković sa osmehom kritikovao publiku: Novak slušao planove za šoping i TV program

Večernje novosti 31.08.2018
Noćni mečevi ovde su pravi doživljaj. Hvala navijačima što su pričali tokom i između poena. Svašta može da se čuje - priča srpski igrač. Uz male poteškoće u trećem setu, Novak Đoković je ostvario ono što je zacrtao - plasman u treće… »
Novak: "Čuo sam mnogo zanimljivih razgovora tokom poena, neko bio u nabavci, drugi je gledao TV..."

Novak: "Čuo sam mnogo zanimljivih razgovora tokom poena, neko bio u nabavci, drugi je gledao TV..."

Sportske.net 31.08.2018
Izgledalo je da se Novak ljuti na publiku koja je bila prilično bučna noćas. Najbolji srpski teniser nastavlja da krči svoj put ka visinama US opena. Novak Đoković je noćas savladao domaćeg tenisera Tenisa Sandgrena sa 3:1 u setovima, a imao je… »
Tenise, Novak je ipak majstor za tenis

Tenise, Novak je ipak majstor za tenis

Mozzart sport 31.08.2018
Đoković savladao Sandgrena s 3:1 u setovima i plasirao se u treće kolo US Opena. Tenis Sandgren ima zanimljivo ime s obzirom na to čime se bavi, ali će morati još mnogo da radi kako bi mogao da izađe na crtu majstoru za ovu igru Novaku Đokoviću… »
Novak pobedio svoje "drugo ja" i plasirao se u treće kolo US Opena

Novak pobedio svoje "drugo ja" i plasirao se u treće kolo US Opena

Noizz 31.08.2018
Novak Đoković se plasirao u treću rundu takmičenja na Otvorenom prvenstvu Sjedinjenih Američkih Država, eliminisavši u drugom kolu domaćeg takmičara, Tenisa Sandgrena koji je 61. na ATP listi, sa 6:1, 6:3, 6:7(2), 6:2. Kako je rekao posle meča… »
To sam bio samo ja! Onaj drugi ja, kojeg onaj prvi ne voli: Novak Đoković na šaljiv način opisao pad koncentracije u…

To sam bio samo ja! Onaj drugi ja, kojeg onaj prvi ne voli: Novak Đoković na šaljiv način opisao pad koncentracije u…

Kurir 31.08.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo US Opena, pošto je savladao Amerikanca Tenisa Sandgrena 6:1, 6:3, 6:7 (2:7), 6:2, a nakom neča održao je vrlo zanimljivu konferenciju za medije, na kojoj je objasnio i neshvatljiv pad… »
Đoković savladao Tenisa Sandgrena sa 3:1

Đoković savladao Tenisa Sandgrena sa 3:1

Danas 31.08.2018
Novak Đoković pobedio je u meču drugog kola US opena Tenisa Sandgrena iz Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 3:1 u setovima. Đoković je 61. tenisera sveta pobedio rezultatom 6:1, 6:3, 6:7 (2-7), 6:2, posle dva sata i 48 minuta igre na stadionu… »
Nole "prisluškivao" publiku tokom meča

Nole "prisluškivao" publiku tokom meča

Mondo 31.08.2018
Đoković hvali atmosferu u Njujorku, ali i kritikuje sebe zbog pada koncentracije. Foto: AP Photo/Frank Franklin II Novak Đoković je, očekivano, uspeo da se plasira u 3. kolo US Opena, mada je u trećem setu duela sa Tenisom Sandgrenom imao problem… »
Novak se izborio sa Tenisom, bez srpskog duela u trećem kolu

Novak se izborio sa Tenisom, bez srpskog duela u trećem kolu

Večernje novosti 31.08.2018
Đoković u drugoj rundi, osim malog opuštanja u trećem setu, došao do trijumfa protiv Sandgrena. Gaske prejak za Đerea. Neće se srpski derbi igrati ni u trećem kolu Ju-Es opena. Novak Đoković je odradio svoj deo posla, ali to nije pošlo za rukom… »
Tenisov tenis nedovoljan za nervoznog Novaka

Tenisov tenis nedovoljan za nervoznog Novaka

N1 Info 31.08.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedio je u meču drugog kola US opena Tenisa Sandgrena iz Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 3:1 u setovima. Đoković je 61. tenisera sveta pobedio rezultatom 6:1, 6:3, 6:7 (2-7), 6:2, posle dva sata i 48… »
Novak rutinski do trećeg kola, ništa od srpskog derbija...

Novak rutinski do trećeg kola, ništa od srpskog derbija...

Sportske.net 31.08.2018
Srpski teniser Novak Đoković je uspeo da savlada Tenisa Sandgrena i da se plasira u treće kolo, ali tamo neće igrati protiv Đerea. Sigurnija igra Novaka Đokovića u drugom kolu, savladan je Tenis Sandgren rezultatom 6:1, 6:3, 6:7 (2:7) i 6:2 bez… »
Novak odigrao set više za pobedu, šteta zbog Đerea

Novak odigrao set više za pobedu, šteta zbog Đerea

Mondo 31.08.2018
Najbolji srpski teniser u četvrtom setu je prevazišao krizu i konačno slomio otpor Amerikanca Sandgrena. Na sledećoj "stanici" čeka Rišara Gaskea. Novak Đoković dobio je i drugi meč na ovogodišnjem US openu rezultatom 3:1. Za razliku od prve… »

Vesti dana »