Povezane vesti
Panasonic zbog Brexita seli svoje evropsko sedište iz Londona
Gde investirati 31.08.2018
Japanski proizvođač potrošačke elektronike Panasonic planira da u oktobru preseli evropsko sedište iz Londona u Amsterdam, podstaknut približavanjem izlaska Velike Britanije iz Evropske unije, izvestio je u četvrtak japanski poslovni dnevnik Nikkei… »
Panasonik seli evropsko sedište iz Velike Britanije
Radio 021 31.08.2018
Japanska kompanija Panasonik saopštila je da će svoje evropsko sedište premestiti iz Velike Britanije u Amsterdam zbog predstojećeg Bregzita. Direktor Panasonika za Evropu Loren Abadi rekao je da je cilj preseljenja u oktobru izbegavanje mogućih spornih… »
''Panasonik'' seli svoje evropsko sedište iz Velike Britanije
Večernje novosti 30.08.2018
Japanska kompanija ''Panasonik'' saopštila je da će svoje evropsko sedište premestiti iz Velike Britanije u Amsterdam zbog predstojećeg Bregzita. LONDON - Japanska kompanija ''Panasonik'' saopštila je da će svoje evropsko sedište premestiti iz Velike… »
Vesti dana »

Ekstremni toplotni talas i vremenska prognoza u Srbiji od 10. do 17. avgusta 2025
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 32 povezane

Univerzitet u Beogradu: U prvom upisnom roku upisana 10.984 studenta, preostalo 4.325 mesta
Nedeljnik pre 12 minutajoš 16 povezanih

Ugrožene kuće: Veliki požar kod Splita - Zatvoren deo Jadranske magistrale (video)
Večernje novosti pre 27 minutajoš 14 povezanih