Povezane vesti
Haziri: Najbolje rešenje je da Preševo, Medveđa i Bujanovac budu deo Kosova
Vesti online 31.08.2018
Zamenik predsednika Demokratskog saveza Kosova Lutfi Haziri ocenio je za RTK da bi najbolje rešenje za sporazum između Kosova i Srbije bilo vraćanje na granice iz 1956. godine, po kojima bi Preševo, Medveđa i Bujanovac bili deo Kosova. - Ako su koridori… »
Vesti dana »
Zašto Tramp preti blokadom Ormuskog moreuza koji Iran već blokira? Šta ovo znači za cene nafte i gasa
Telegraf pre 5 minutajoš 43 povezane
Upravo na Blic TV: Bitka za Mađarsku! Blic televizija u Budimpešti! Prvi rezultati, atmosfera u izbornim štabovima i na ulicama! Ko pobeđuje na izborima u Mađarskoj?
Blic pre 5 minutajoš 152 povezane
BLOG UŽIVO: Bez dogovora SAD i Irana u Islamabadu, nuklearno pitanje ostaje nepremostiva prepreka (FOTO)
Insajder pre 1 satjoš 62 povezane
Mornarica IRGC naređuje američkom razaraču da napusti Ormuz! Tramp brutalno zapretio Kini zbog Irana, Britanci demantovali predsednika SAD
Kurir pre 6 minutajoš 47 povezanih


