Povezane vesti
Kad borisov kaže: Tri bugarska ministra podnela ostavke zbog nesreće kod Sofije
Blic 31.08.2018
Tri bugarska ministra podnela su ostavke nakon teške saobraćajne nesreće u blizini Sofije u kojoj je 17 ljudi poginulo, a 25 povređeno. Ostavke su podneli ministar saobraćaja Ivajlo Moskovski, ministar regionalnog razvoja Nikolaj Nankov i ministar… »
Tri bugarska ministra podneli ostavke nakon teške saobraćajne nesreće
Radio 021 31.08.2018
Tri ministra u bugarskoj vladi podnela su ostavku nakon autobuske nesreće u kojoj je poginulo 17 ljudi, a nekoliko povređeno. Prethodno je bugarski premijer Bojko Borisov pozvao ministre unutrašnjih poslova, saobraćaja i regionalnog razvoja Valentina… »
Trojica bugarskih ministara podnela ostavke zbog sudara
Politika 31.08.2018
SOFIJA – Tri ministra u bugarskoj vladi podnela su danas ostavku nakon autobuske nesreće u kojoj je poginulo 17 ljudi, a nekoliko povređeno. Prethodno je bugarski premijer Bojko Borisov pozvao ministre unutrašnjih poslova, saobraćaja i regionalnog… »
Tri bugarska ministra podnela ostavke zbog autobuske nesreće
N1 Info 31.08.2018
Tri bugarska minsitra podnela su ostavke posle autobuske nesreće u kojoj je poginulo 17 osoba, a nekoliko drugih je povređeno. Premijer Bojko Borisov je, zbog nesreće, danas zatražio ostavke ministara unutrašnjih poslova, saobraćaja i regionalnog razvoja… »
Vesti dana »
Prosečna zarada u Srbiji u oktobru iznosila 110.670 dinara
Serbian News Media pre 37 minutajoš 24 povezane
Vučić o slučaju 'nadstrešnica': Nisam se nijednog trenutka mešao niti ću, nemam uticaj na pravosuđe
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih
Srbija ima „više nego dovoljno“ gasa do kraja grejne sezone, kaže Bajatović
Nova ekonomija pre 2 satajoš 23 povezane






