Povezane vesti

Svi detalji horora kod marakane: Bombom na voditeljku Zadruge! Ko je prava meta? Već joj pretili zbog Anabele i Lune

Svi detalji horora kod marakane: Bombom na voditeljku Zadruge! Ko je prava meta? Već joj pretili zbog Anabele i Lune

Kurir 01.09.2018
Bomba velike razorne moći bila je postavljena pod „tojotu lend kruzer“ koji su vozili novinarka Pinka Dušica Jakovljević i njen momak Jovica Aleksić, koji trenutno nije u zemlji, ali je odranije poznat policiji. Džip „tojota lend kruzer“… »
Anabela atijas ekskluzivno za Kurir posle stravične eksplozije džipa: Baš me je potresla vest, hvala Bogu da je Dušica…

Anabela atijas ekskluzivno za Kurir posle stravične eksplozije džipa: Baš me je potresla vest, hvala Bogu da je Dušica…

Kurir 01.09.2018
Džip koji je vozila voditeljka Zadruge TV Pink Dušica Jakovljević eksplodirao je jutros u ulici Ljutice Bogdana u blizini Autokomande, a voditeljka je prema našim saznanjima poslednjih meseci dobijala pretnje. Policija i dalje prikuplja sve dokaze i… »
Kurir ekskluzivno saznaje: Voditeljka Zadruge Dušica Jakovljević nekoliko meseci dobijala pretnje zbog anabele i lune! Dva…

Kurir ekskluzivno saznaje: Voditeljka Zadruge Dušica Jakovljević nekoliko meseci dobijala pretnje zbog anabele i lune! Dva…

Kurir 01.09.2018
BEOGRAD - Posle snažne eksplozije u kojoj je jutros u Ulici Ljutice Bogdana raznet džip koji je vozila voditeljka Zadruge Tv Pink Dušica Jakovljević, policija i dalje prikuplja sve dokaze i tragove. - Sumnja se da je bomba bila opomena za emotivnog… »
Eksplodirao džip koji je vozila voditeljka Pinka

Eksplodirao džip koji je vozila voditeljka Pinka

Politika 01.09.2018
U Ulici Ljutice Bogdana u Beogradu, ispred zgrade broj dva, oko 8.30 časova eksplodirao je automobil, potvrđeno je za Tanjug u MUP-u. Mediji su preneli da je reč o džipu koji su vozili Dušica Jakovljević, voditeljka rijaliti programa „Zadruga”… »
Eksplozija kod stadiona Crvene zvezde: Bomba - opomena za dečka tv voditeljke Dušice Jakovljević (foto)

Eksplozija kod stadiona Crvene zvezde: Bomba - opomena za dečka tv voditeljke Dušice Jakovljević (foto)

Večernje novosti 01.09.2018
Stravična eksplozija u Beogradu, u vazduh odletelo vozilo koje je koristila Dušica Jakovljević. Jovica Aleksić, novinarkin partner, odavno poznat policiji. Povređenih nije bilo. BOMBA postavljena ispod džipa koji je koristila poznata televizijska… »
Intervenisala i hitna pomoć: Dušica Jakovljević nakon eksplozije džipa uplakana i vidno uznemirena: I ranije su mi pretili…

Intervenisala i hitna pomoć: Dušica Jakovljević nakon eksplozije džipa uplakana i vidno uznemirena: I ranije su mi pretili…

Večernje novosti 01.09.2018
Utvrđuje se motiv ovog slučaja, kao i ko je bio meta napadača. Podsetimo, voditeljka Dušica Jakovljević u proteklom periodu dobijala je pretnje. U Beogradu na Autokomandi jutros oko 8:30 časova na parkingu ispred zgrade u ulici Ljutice Bogdana… »
Komšija voditeljke Zadruge dušice Jakovljević za dlaku izbegao smrt: Bilo je užasno! Ovakvu detonaciju u životu nisam…

Komšija voditeljke Zadruge dušice Jakovljević za dlaku izbegao smrt: Bilo je užasno! Ovakvu detonaciju u životu nisam…

Kurir 01.09.2018
Komšije iz zgrade u Ulici Ljutice Bogdana kod broja 2, u kojoj živi voditeljka Zadruge Tv Pink Dušica Jakovljević, kažu da nikada nisu čuli ovakvu detonaciju. Naime, jutros oko 9 časova eksplodirao je džip koji je vozila poznata voditeljka… »
"Eksplozija me bacila, letela sam dva metra": Komšije voditeljke Dušice Jakovljević u šoku nakon incidenta

"Eksplozija me bacila, letela sam dva metra": Komšije voditeljke Dušice Jakovljević u šoku nakon incidenta

Blic 01.09.2018
"Od siline eksplozije sam bačena i letela sam dva metra", ispričala je za "Blic" jedna od preplašenih komšinica voditeljke TV Pink Dušice Jakovljević, uspred čijeg stana kod stadiona Crvene Zvezde je jutros eksplodirao džip koji su vozili… »
(Video) Dušicu Jakovljević odvode u bolnicu: Voditeljku pridržavali nakon eksplozije luksuznog džipa koji je mesecima…

(Video) Dušicu Jakovljević odvode u bolnicu: Voditeljku pridržavali nakon eksplozije luksuznog džipa koji je mesecima…

Blic 01.09.2018
Voditeljka Dušica Jakovljević je nakon eksplozije džipa koja se jutros dogodila u ulici Ljutice Bogdana, bila van sebe, a policija i Hitna pomoć su odmah stigle na lice mesta. Dušici, koja je zajedno sa dečkom Jovicom Aleksićem proteklih meseci… »
Voditeljka Zadruge ekskluzivno za Kurir prvi put posle eksplozije! Dušica kroz suze otkriva: Dobro sam, čekam da policija…

Voditeljka Zadruge ekskluzivno za Kurir prvi put posle eksplozije! Dušica kroz suze otkriva: Dobro sam, čekam da policija…

Kurir 01.09.2018
Voditeljka Zadruge Dušica Jakovljević je posle eksplozije automobila koji voze ona i njen dečko, bila vidno potresena, nakon intevencije Hitne pomoći prevezena u KBC "Dragiša Mišović". U ekskluzivnoj izjavi za Kurir, Dušica je rekla da se oseća… »
(Video, foto): Pogledajte kako izgledaju ostaci raznetog automobila koji je vozila voditeljka Dušica Jakovljević

(Video, foto): Pogledajte kako izgledaju ostaci raznetog automobila koji je vozila voditeljka Dušica Jakovljević

Blic 01.09.2018
U blizini stadiona Crvene zvezde, na beogradskoj Autokomandi, jutros oko 8.30 sati eskplodirao je džip koji su, prema saznanjima "Blica", tokom poslednjih meseci vozili voditeljka Pinka i Dušica Jakovljević i njen dečko. Na lice mesta odmah su izašli… »
Eksplodirao džip kod stadiona Crvene zvezde

Eksplodirao džip kod stadiona Crvene zvezde

SEEbiz 01.09.2018
BEOGRAD - U Beogradu je u ulici Ljutice Bogdana ispred zgrade broj dva eksplodirao automobil, a od siline eksplozije na toj i susednim zgradama popucala su stakla. Kako su agenciji Beta rekli očevidci, automobil je eksplodirao na parkingu oko 8.30 sati… »
Dušica Jakovljević posle eksplozije: Mnogo mi je teško, ne znam šta se dešava (FOTO)

Dušica Jakovljević posle eksplozije: Mnogo mi je teško, ne znam šta se dešava (FOTO)

Večernje novosti 01.09.2018
Dušica Jakovljević se oglasila posle eksplozije u kome je raznet džip koji je posednjih meseci vozila ona i njen dečko Jovica Aleksić. Dušica Jakovljević se oglasila posle eksplozije u kome je raznet džip koji je posednjih meseci vozila ona i njen… »
Ekskluzivno saznajemo: Voditeljka Dušica Jakovljević nakon eksplozije policiji rekla da je dobijala pretnje

Ekskluzivno saznajemo: Voditeljka Dušica Jakovljević nakon eksplozije policiji rekla da je dobijala pretnje

Blic 01.09.2018
Voditeljka Dušica Jakovljević je, nakon što je bombom raznet džip koji je poslednjih meseci vozila, policiji ispričala da je u prethodnom periodu dobijala pretnje, ekskluzivno saznaje "Blic". Kako smo nezvanično saznali, džip koji je jutros… »
Eksplodirao džip u blizini stadiona Crvene zvezde

Eksplodirao džip u blizini stadiona Crvene zvezde

Radio 021 01.09.2018
U Beogradu je u Ulici Ljutice Bogdana ispred broja 2 eksplodirao automobil, a od siline eksplozije na toj i susednim zgradama popucala su stakla. Džip je eksplodirao oko 8:30h, na parkingu ispred zgrade u blizini stadiona Crvene zvezde, a povređenih… »
(Video, foto) eksplodirao džip blizu zvezdinog stadiona: Delovi automobila razleteli se po celoj ulici, popucali prozori…

(Video, foto) eksplodirao džip blizu zvezdinog stadiona: Delovi automobila razleteli se po celoj ulici, popucali prozori…

Blic 01.09.2018
U blizini stadiona Crvene zvezde, na beogradskoj Autokomandi, jutors oko 8.30 sati eskplodirao je džip. Kako "Blic" nezvanično saznaje, džip koji je jutros eksplodirao u vlasništvu je Beograđanina Dragana Milića, a tokom poslednjih meseci vozili su… »
Eksplozija kod zvezdinog stadiona: Automobil koji je raznet bombom poslednjih meseci vozili voditeljka Dušica Jakovljević i…

Eksplozija kod zvezdinog stadiona: Automobil koji je raznet bombom poslednjih meseci vozili voditeljka Dušica Jakovljević i…

Blic 01.09.2018
Kako "Blic" nezvanično saznaje, džip koji je jutros eksplodirao u vlasništvu je Beograđanina Dragana Milića, a tokom poslednjih meseci vozili su ga voditeljka TV Pink Dušica Jakovljević i njen dečko Jovica Aleksić. Aleksić se inače dovodi u… »
Eksplodirao automobil u Beoradu

Eksplodirao automobil u Beoradu

Novi magazin 01.09.2018
U Beogradu je jutros u ulici Ljutice Bogdana ispred zgrade broj dva eksplodirao automobil, a od siline eksplozije na toj i susednim zgradama popucala su stakla. Kako su agenciji Beta rekli očevidci, automobil je eksplodirao na parkingu oko 8.30 sati, a… »

Vesti dana »