Povezane vesti
Dug za porez ne može da zastari
Radio 021 01.09.2018
Iako hiljade građana i vlasnika što aktivnih što ugašenih firmi državi godinama duguju milionske iznose za porez i nadaju se da će taj dug da zastari, plaćanje poreza državi ne može se izbeći. Ovaj dug po zakonu zastareva za pet godina, odnosno apsolutna… »
Plaćanje poreza državi ne može se izbeći: Hiljade građana i firmi se nada da će dug zastariti
Blic 01.09.2018
Iako hiljade građana i vlasnika što aktivnih što ugašenih firmi državi godinama duguju milionske iznose za porez i nadaju se da će taj dug da zastari. Stručnjaci tvrde da se plaćanje poreza državi ne može izbeći. Poreski dug preduzetnika i firmi u Srbiji… »
Vesti dana »
Aktivno 29 požara – jak vetar i gust dim otežavaju gašenje na Stolovima, u Deliblatskoj peščari stabilnije
RTS pre 1 satjoš 57 povezanih
U Srbiji od groznice Zapadnog Nila obolelo 11 ljudi, pet više nego prethodne sedmice
Beta pre 3 satajoš 31 povezana
Fiskalni savet upozorava: Država deli skoro 100 milijardi građanima, a to bi moglo dodatno da podstakne inflaciju
Moj Novi Sad pre 2 satajoš 35 povezanih
"Nikome ne bih stala na žulj, žao mi je što to radi" Prvo oglašavanje Edite Aradinović nakon što je Indi poručila da je ona mrtva za nju
Blic pre 27 minutajoš 27 povezanih
Usvojen predlog RIK-a o paravanima: Na biračkim mestima biće postavljeni stari kartonski paravani i nove kabine
Euronews pre 1 satjoš 20 povezanih


