Povezane vesti
Pijan automobilom uleteo u baštu kafića u Kikindi, dva mladića lakše povređena
Radio 021 01.09.2018
M.P. (30) iz Mokrina, policija je uhapsila nakon što je pijan, automobilom marke "ford", udario u šank jednog popularnog kikindskog kafića i lakše povredio dvojicu mladića. Pola sata nakon ponoći, M. P. se vozeći automobil na gradskom trgu, gde je… »
Novi detalji noćašnje drame u kikindi: Mrtav pijan kolima udario u šank kikindskog kafića (foto)
Kurir 01.09.2018
KIKINDA - M.P. (30) iz Mokrina, policija je uhapsila nakon što je mrtav pijan, automobilom marke “ford”, udario u šank jednog popularnog kikindskog kafića i lakše povredio dvojicu mladića. Pola sata nakon ponoći, M. P. se vozeći automobil na gradskom… »
Horor u Kikindi: Pijan uleteo u baštu kafića, dvoje povređeno!
Kurir 01.09.2018
M.P. (30) noćas je pola sata posle ponoći kolima uleteo na Trg srpskih dobrovoljaca u Kikindi. Kako se saznaje, on je automobilom marke Ford ušao u zonu u kojoj je zabranjeno odvijanje saobraćaja, a zatim je uleteo u baštu jednog restorana, gde je vozilo… »
Vesti dana »
Petarda u mreži Tunisa, ali bez euforije: Selektor zadovoljan, ali spušta loptu!
Kurir pre 15 minutajoš 16 povezanih
Srbija danas podeljena na dva dela! U ovim krajevima prete pljuskovi, grmljavina i nepogode, a evo gde će se građani "pržiti" na skoro 30 stepeni
Blic pre 1 satjoš 9 povezanih
Završen rat na Bliskom istoku: Tramp čestitao svima i najavio otvaranje Ormuskog moreuza
Mondo pre 5 satijoš 10 povezanih
Danas počinje polaganje male mature: Ovo je detaljna procedura i spisak svih važnih datuma za maturante
Mondo pre 14 minutajoš 6 povezanih



