Povezane vesti
Đorđević: Od 1. oktobra kazneni poeni za prevremeno penzionisanje
Nova ekonomija 02.09.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračku i socijalnu zaštitu Zoran Đorđević rekao je da očekuje da će nova pravila o ukidanju kaznenih poena za prevremeno penzionisanje početi da se primenjuju od 1. oktobra. Policija, vojska i BIA izuzeti su iz toga, kaže… »
Ukidanje penala za beneficirani staž od 1. oktobra, izuzeti vojska, policija i BIA
Radio 021 02.09.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračku i socijalnu zaštitu Zoran Đorđević rekao je za RTS da očekuje da će nova pravila o ukidanju kaznenih poena za prevremeno penzionisanje početi da se primenjuju od 1. oktobra, a policija, vojska i BIA izuzeti su iz… »
Ukidaju se kazneni poeni za prevremeno penzionisanje, izuzeti policija, vojska i BIA
Danas 02.09.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračku i socijalnu zaštitu Zoran Đorđević izjavio je da očekuje da će nova pravila o ukidanju kaznenih poena za prevremeno penzinosanje početi da se primenjuju od 1. oktobra, a da su policija, vojska i BIA izuteti iz… »
Vesti dana »
Iran sprema plan za preuzimanje potpune kontrole nad Ormuzom! Predsednik Pezeškijan uputio hitan apel svom narodu! Izrael i Hezbolah nastavljaju rat!
Kurir pre 15 minutajoš 45 povezanih
Mađar: Mađari u Srbiji mogu da računaju na podršku matice, tokom leta ću posetiti Vojvodinu
Beta pre 30 minutajoš 17 povezanih
Predsednica Slovenije nakon prvog kruga nije predložila mandatara za sastav vlade
Beta pre 1 satjoš 10 povezanih





