Povezane vesti

Đorđević: Nadao sam se da ćemo biti kompletni

Đorđević: Nadao sam se da ćemo biti kompletni

N1 Info 02.09.2018
Selektor košarkaške rerprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević istakao je na početku priprema državnog tima da je bio optimista kada je objavio širi spisak igrača za nove reprezentativne akcije, ali da su nažalost usledili otkazi, kao i zabrane… »
Đorđević okupio "Orlove", posebno oduševljen jednim!

Đorđević okupio "Orlove", posebno oduševljen jednim!

Sportske.net 02.09.2018
Košarkaši nastavljaju kvalifikacije za Svetski kup. Košarkaški reprezentativci Srbije danas su se okupili u Beogradu pred predstojeće duele protiv Grčke i Estonije u okviru kvalifikacija za Svetski kup. Selektor Orlova Aleksandar Đorđević… »
Sale: Bio sam optimista...

Sale: Bio sam optimista...

Večernje novosti 02.09.2018
Selektor Srbije Aleksandar Đorđević na okupljanju za četvrti "prozor" kvalifikacija za SP: Nadao sam se da će igrači s najvećim imenima dobiti dozvolu klubova za ove utakmice. SEPTEMBARSKI "prozor" okupio je u nedelju u hotelu "Kraun plaza"… »
Okupila se košarkaška reprezentacija Srbije

Okupila se košarkaška reprezentacija Srbije

Novi magazin 02.09.2018
Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se danas u Beogradu na pripremama za utakmice s Grčkom i Estonijom, u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2019. godine u Kini. Kako je objavljeno na sajtu Saveza, od 16 igrača sa spiska selektora Aleksandra… »
Đorđević: Bjelica je majstor, drago mi je što je ponovo u reprezentaciji

Đorđević: Bjelica je majstor, drago mi je što je ponovo u reprezentaciji

Dnevnik 02.09.2018
BEOGRAD: Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević kaže da sa velikim optimizmom čeka duele sa Grčkom i Estonijom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, iako žali što su pojedini igrači morali da otkažu. Srbija za ovu… »

Vesti dana »