Povezane vesti
Kuburović: Izmene zakona sa ciljem boljeg položaja advokata
Blic 03.09.2018
Ministarka pravde Nela Kuburović izjavila je danas da bi do kraja godine u skupštinsku proceduru mogle da uđu izmene i dopune Krivičnog zakona, a koje za cilj imaju poboljšanje položaja advokata. - Advokati ne mogu da imaju status službenog lica jer… »
Kuburović: Advokati ne mogu imati status službenog lica
Radio 021 03.09.2018
Ministarka pravde Nela Kuburović izjavila je danas da bi do kraja godine u skupštinsku proceduru mogle da uđu izmene i dopune Krivičnog zakona, koje imaju za cilj poboljšanje položaja advokata. Kuburović je podsetila da se danas održava sastanak radne… »
Uskoro nove zakonske mere za zaštitu advokata
Nova ekonomija 03.09.2018
Nela Kuburović: Ministarka pravde Nela Kuburović izjavila je da bi do kraja godine u skupštinsku proceduru mogle da uđu izmene i dopune Krivičnog zakona, koje imaju za cilj poboljšanje položaja advokata. Kuburovićeva je podsetila da se danas održava… »
Kuburović: Do kraja 2018. nove mere za zaštitu advokata
N1 Info 03.09.2018
Ministarka pravde Nela Kuburović izjavila je da bi do kraja godine u skupštinsku proceduru mogao da uđu izmene i dopune Krivičnog zakona, koje imaju za cilj poboljšanje položaja advokata. Kuburovićeva je podsetila da se danas održava sastanak radne grupe… »
Vesti dana »
Paunović: Vlast da donese zakon kojim se poništavaju Mrdićevi zakoni i sve pravne posledice
Beta pre 9 satijoš 39 povezanih
Kriza na bliskom istoku Hegset: Iran da odustane od atomskog oružja, inače će se urušiti pod pritiskom SAD
Euronews pre 24 satajoš 70 povezanih
Monako uspeo ono što Saša Obradović i Zvezda nisu! Barselona poražena u Kneževini, sledi Top 8 Evrolige
Telegraf pre 24 satajoš 26 povezanih






