Povezane vesti
Bjeković: "Najveći tantuz vidi da se u Partizanu ne radi dobro"
Sportske.net 03.09.2018
Partizan nije dobro počeo sezonu, ispali su iz Evrope porazom od Bešiktaša, a u prvenstvu već kasne za Crvenom zvezdom 5 bodova. Ekipa Partizana ove sezone nije na visokom nivou kao u nekim prethodnim sezonama, a nekadašnji funkcioner kluba iz Humske… »
Bivši čelnik opleo: Partizan doveo Zakarića i Šćekića za koje niko nije čuo, Suma i Ožegović nisu bili ni potrebni
Hot sport 03.09.2018
U nekoliko prethodnih prelaznih rokova uprava Partizana nije napravila puno ‘pogodaka’. To je izjavio i nekadašnji čelnik kluba iz Humske, a sadašnji potpredsednik FSS Nenad Bjeković. – I najveći tantuz vidi da se tamo ne radi dobro. Razumeo bih da su… »
Bjeković: Partizan dovodi igrače za koje 80 odsto Srbije nije čulo, a posle sedam dana oni postaju starteri
Mozzart sport 03.09.2018
„Suma i Ožegović samo neka idu“, poručuje potpredsednik FSS. Skromni rezultati, eliminacija iz Evrope, nepoverenje navijača... Dosta toga je loše u i oko Partizana, koji je u problemima mnogo kompleksnijim nego što je bodovni zaostatak sa Crvenom zvezdom… »
Vesti dana »

Oglasila se Uprava nakon navoda da je student prebačen u bolnicu: "I dalje je u zatvoru gde štrajkuje glađu"
NIN pre 1 satjoš 41 povezana

Policija otkrila i uhapsila četvoro zbog krađa televizora i alata u Barajevu, ukradeni predmeti biće vraćeni vlasnicima
Euronews pre 1 satjoš 44 povezane

Komšinica Ljiljana o jezivom zločinu u Beču, Srbin ubio ženu, ćerku teško ranio: "Više se ne osećam bezbedno"
Telegraf pre 2 minutajoš 25 povezanih

Protest podrške uhapšenim poljoprivrednicima u Novom Sadu: Dobacivanja Šulcu, pojavio se na štakama (FOTO)
N1 Info pre 3 satajoš 17 povezanih