Povezane vesti
"Prekrajanje granica bi otvorilo Pandorinu kutiju"
Vesti online 03.09.2018
Nemacki državni ministar za Evropu Mihael Rot poručio je "prijateljima na Kosovu i u Srbiji" da prekrajanje granica nije rešenje, navodeći da je budućnost Zapadnog Balkana multietnička. - Dragi prijatelji na Kosovu i u Srbiji, prekrajanje granica neće… »
Nemački ministar Kosovu i Srbiji: Prekrajanje granica neće rešiti nijedan problem
Slobodna Evropa 03.09.2018
Nemački državni ministar za Evropu Mihael Rot (Michael Roth) upozorio je u ponedjeljak Kosovo i Srbiju da prekranjanje granica neće rešiti nijedan problem i da je budućnost regiona multietnička, multireligijska i multikulturalna. "Dragi prijatelji na… »
Rot: Prekrajanje granica neće rešiti probleme
N1 Info 03.09.2018
Nemački državni ministar za Evropu Mihael Rot upozorio je Kosovo i Srbiju da prekrajanje granica neće rešiti probleme, navodeći da je budućnost regiona multietnička, multireligijska i multikulturalna. "Dragi prijatelji na Kosovu i u Srbiji, prekrajanje… »
Vesti dana »

Zaječar: Skupština grada usvojila dnevni red, opozicija i dalje ometa rad
RTV pre 1 satjoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael za prvih šest meseci 2025. izvezla više municije nego cele prošle godine
Radio sto plus pre 3 satajoš 8 povezanih

Porodica Koluvija u novom biznisu: Pokrenuta “Jovanjica Nova”
Serbian News Media pre 4 satijoš 5 povezanih

Lončar: Završena operacija, Glišić na respiratoru, pratimo stanje
N1 Info pre 17 minutajoš 138 povezanih

Lokalizovan požar u Batajnici: Izgorele dve garaže, nema povređenih (VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 25 povezanih