Povezane vesti
Strašan zločin u Pećincima: Muškarac preklao ženu, pa je ubadao još 16 puta po telu
Telegraf 03.09.2018
Napadač je policiji poznat zbog niza razbojništava. U opštini Pećinci, u selu Sremski Mihaljevci, noćas je 17 puta izbodena Verica Stanković (70). Nesrećnoj ženi se lekari bore za život. Prema rečima meštana, ženu je iskasapio mlađi muškarac iz tog sela… »
Pećinci: Starici slomio ruku i nogu, izbo je nožem i opljačkao
RTV 03.09.2018
PEĆINCI - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici i Beogradu uhapsili su M. G. (22) sa područja Pećinaca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju. Uhapšeni je noćas u selu Sremski Mihaljevci… »
Vesti dana »
Tramp dao Ukrajini rok da prihvati njegov plan za rešavanje sukoba
Nedeljnik pre 2 satajoš 51 povezana
RGZ o brisanju svojstva kulturnog dobra sa Generalštaba: „Dužni smo da odluku zakonodavca tehnički sprovedemo“
Nedeljnik pre 3 satajoš 27 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Zelenski: Rizikujemo gubitak dostojanstva ili ključnog partnera; Tramp: Rok je do četvrtka da Ukrajina prihvati mirovni sporazum
RTV pre 4 satijoš 84 povezane
"Novo suđenje prouzrokovaće bol porodicama": Advokat o ukidanju presude roditeljima dečaka ubice iz Ribnikara
Mondo pre 2 satajoš 34 povezane



