Povezane vesti

Tri srebra za Srbiju na SP: Arunovićeva prva do vize za Japan

Tri srebra za Srbiju na SP: Arunovićeva prva do vize za Japan

Večernje novosti 04.09.2018
Reprezentativka Srbije u streljaštvu u disciplini vazdušni pištolj osvojila je srebrnu medalju u Južnoj Koreji i došla do prve srpske norme za Olimpijske igre u Tokiju. TRI srebra "upucali" su srpski strelci tokom trećeg dana Svetskog prvenstva u… »
Zorana Arunović: Bila sam na rubu ispadanja posle 10. serije, ostala su mi samo dva hica…

Zorana Arunović: Bila sam na rubu ispadanja posle 10. serije, ostala su mi samo dva hica…

Hot sport 04.09.2018
Srbija je danas dobila prvog učesnika Olimpijskih igara u Tokiju 2020. godine. Zorana Arunović je osvajanjem medalje ispunila i olimpijsku kvotu i tako srpskom sportu donela prvu „vizu“ za Igre u Tokiju 2020. S obzirom da disciplina MK pištolj… »
Tri srebra za strelce Srbije na Svetskom prvenstvu, Arunovićeva izborila normu za Tokio

Tri srebra za strelce Srbije na Svetskom prvenstvu, Arunovićeva izborila normu za Tokio

Radio 021 04.09.2018
Srpski strelci osvojili su tri srebrne medalje trećeg dana Svetskog prvenstva u Čangvonu. Zorana Arunović osvojila je srebro u gađanju vazdušnim pištoljem, Damir Mikec je drugi u gađanju malokalibarskim pištoljem slobodnog izbora (50 metara), a… »
Streljaštvo: Tri srebra i olimpijska kvota za Srbiju na SP u Čangvonu!

Streljaštvo: Tri srebra i olimpijska kvota za Srbiju na SP u Čangvonu!

Hot sport 04.09.2018
Srpski strelci su osvojili tri srebrne medalje trećeg dana 52. svetskog prvenstva u Čangvonu! Zorana Arunović je se okitila srebrnim odličjem u gađanju vazdušnim pištoljem. Damir Mikec je osvojio drugo mesto malokalibarskim pištoljem slobodnog… »
Zorana "upucala" normu za Olimpijske igre 2020!

Zorana "upucala" normu za Olimpijske igre 2020!

Mondo 04.09.2018
Reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović prva je srpska sportistkinja koja je obezbedila nastup na Igrama u Tokiju osvajanjem drugog mesta na Svetskom prvenstvu u Južnoj Koreji. Foto: MN Press Reprezentativka Srbije u streljaštvu Zorana Arunović… »
Zorana Arunović prva ispunila normu za OI u Tokiju!

Zorana Arunović prva ispunila normu za OI u Tokiju!

N1 Info 04.09.2018
Srpska streljašica Zorana Arunović okitila se srebrnim odličjem u gađanju vazdušnim pištoljem na Svetskom prvenstvu u Čangvonu, čime je ispunila olimpijsku kvotu i tako srpskom sportu donela prvu „vizu“ za Olimpijske igre u Tokiju 2020… »

Vesti dana »