Povezane vesti
Novaković pozvao Novosađane na građansku neposlušnost, naprednjaci poručuju da imaju rešenje za spas Spensa
Radio 021 05.09.2018
Poverenik Narodne stranke za Novi Sad Borislav Novaković apelovao je danas na Novosađane da kroz građansku neposlušnost iskažu neslaganje sa najavom vlasti o rušenju Spensa, prenosi Beta. "Kao bivši gradonačelnik Novog Sada, apelujem da reagujemo na… »
Novaković: Novosađani, građanskom neposlušnošću sprečite rušenje SPENS-a
Nova ekonomija 05.09.2018
Poverenik Narodne stranke i bivši gradonačelnik Novog Sada Borislav Novaković apelovao je danas na građane Novog Sada da kroz razne vidove građanske neposlušnosti skažu svoje neslaganje sa najavom gradske vlasti o rušenju Sportskog i poslovnog centra… »
Novaković: Apel Novosađanima da ne čekaju bagere
Danas 05.09.2018
Poverenik Narodne stranke i bivši gradonačelnik Novog Sada Borislav Novaković uputio je apel građanima Novog Sada da kroz razne vidove građanske neposlušnosti javno i glasno iskažu svoje neslaganje sa najavom aktuelnog režima da će srušiti SPENS. „Nakon… »
Vesti dana »
Ništa od novog evropskog finala, Radnički u Marseju ispustio tri gola viška
Sportske.net pre 1 danjoš 46 povezanih
Rat besni uprkos primirju: Uhapšeno 41 lice u vezi sa IRCG-om, Teheran razmatra predlog SAD
Večernje novosti pre 1 danjoš 46 povezanih
„Njegov operativni centar je duboko pod zemljom“: Ko je čovek koji unosi strah u Putinov režim?
Danas pre 1 danjoš 1 povezana





