Povezane vesti

"Ljubomorni na Luku neka umru u svojoj ljubomori"

"Ljubomorni na Luku neka umru u svojoj ljubomori"

N1 Info 05.09.2018
Vezni fudbaler Barselone i reprezentacije Hrvatske Ivan Rakitić smatra da njegov saigrač iz nacionalnog tima Luka Modrić više nego bilo ko drugi zaslužuje da osvoji Zlatnu loptu. Fudbaler Real Madrida nedavno je dobio nagradu za najboljeg igrača… »
Filipe Luis: "Ako nema Mesija, onda nije to to..."

Filipe Luis: "Ako nema Mesija, onda nije to to..."

Sportske.net 05.09.2018
Svako ima svoje mišljenje, a Brazilac je želeo javno to da kaže. Mnogo se prašine podiglo oko nominovanih za najboljeg igrača na svetu. Nagradu će dobiti Kristijalno Ronaldo, Luka Modrić ili Mo Salah, a po prvi put nakon 12 godina nema Lea Mesija u… »
"Osvojio sam Mundijal, da li je FIFA primetila?"

"Osvojio sam Mundijal, da li je FIFA primetila?"

Mondo 05.09.2018
Francuz je u šoku ispratio vest koju je objavila FIFA. Foto: Guliver/Getty images/Shaun Botterill FIFA je ove nedelje "skratila" izbor za najboljeg igrača sveta na tri kandidata i neprijatno iznenadila Antoana Grizmana. Jedan od lidera novog svetskog… »
Grizman: Nije mi jasan FIFA izbor bez Francuza

Grizman: Nije mi jasan FIFA izbor bez Francuza

Politika 05.09.2018
PARIZ – Golgeter madridskog Atletika i reprezentacije Francuske Antoan Grizman kritikovao je izbor FIFA da među trojicom kandidata za najboljeg fudbalera sveta nema nijednog iz redova prvaka sveta sa Mundijala u Rusiji i poručio da je zaslužio da se… »
Grizman ljut: "Zaslužio sam da budem u izboru!"

Grizman ljut: "Zaslužio sam da budem u izboru!"

Sportske.net 05.09.2018
Antoan Grizman nije bio baš zadovoljan kada je saznao da neće biti u izboru za najboljeg igrača planete. Trojica igrača su odabrana i za najboljeg igrača na planeti konkurisaće Kristijano Ronaldo, Mohamed Salah i Luka Modrić. Kao što vidimo, po… »

Vesti dana »