Povezane vesti

Mektić: Ne postoji razlog za prisluškivanje Dodika i Vučića

Mektić: Ne postoji razlog za prisluškivanje Dodika i Vučića

RTV 05.09.2018
SARAJEVO - Ministar sigurnosti Bosne i Hercegovine Dragan Mektić rekao je danas da ga je šef tajne službe BiH Osmah Mehmedagić uverio da ne postoji razlog zbog kojeg bi OSA prisluškivala predsednika RS i Srbije, Milorada Dodika i Aleksandra Vučića… »
Dačić: Republika Srpska i Srbi u BIH za Srbiju najvažniji

Dačić: Republika Srpska i Srbi u BIH za Srbiju najvažniji

Dnevnik 05.09.2018
BANjA LUKA: Pitanje Republike Srpske i srpskog naroda u BiH za Srbiju je pitanje od nacionalnog značaja broj jedan, izjavio je danas u Banjaluci ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. "Za nas je pitanje Republike Srpske i položaja srpskog… »
Dačić o pozivu pacoliju da dođe u Banjaluku: On koristi svaku priliku da se negde pojavi, gde može da priča svoje…

Dačić o pozivu pacoliju da dođe u Banjaluku: On koristi svaku priliku da se negde pojavi, gde može da priča svoje…

Kurir 05.09.2018
BANJALUKA - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da se Srbija nije mešala u dolazak šefa kosovske diplomatije Bedžeta Pacolija u Banjaluku, dok bi po oceni predsednika Republike Srpske Milorada Dodika njegov dolazak bio… »
Dodik: Vučić pokazao Ivaniću dokumente o prisluškivanju

Dodik: Vučić pokazao Ivaniću dokumente o prisluškivanju

Danas 05.09.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić srpskom članu Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću pokazao dokumente o prisluškivanju. „Ivanić je juče tražio da mu ja pokažem papire. Pokazao mu… »
Ivanić: Zadovoljan sam da Pacoli nije došao u Banjaluku

Ivanić: Zadovoljan sam da Pacoli nije došao u Banjaluku

Dnevnik 05.09.2018
BANjALUKA: Član Predsedništva BiH iz Republike Srpske Mladen Ivanić izjavio je danas da, što se njega tiče, uopšte nije nezadovoljan što šef kosovske diplomatije Bedžet Pacoli nije došao u Banjaluku na neformalni sastanak ministara inostranih… »
Dačić: Pacoli je najglasniji uglavnom kada ja nisam tu

Dačić: Pacoli je najglasniji uglavnom kada ja nisam tu

Blic 05.09.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić kaže da se ministarstvu na čijem je čelu niko nije obraćao u vezi sa dolaskom ministra inostranih poslova privremenih institucija u Prištini Bedžeta Pacolija u Banjaluku. On je, nakon sastanaka sa… »
Dodik: Vučić pokazao Ivaniću naloge za prisluškivanje

Dodik: Vučić pokazao Ivaniću naloge za prisluškivanje

Dnevnik 05.09.2018
BANjALUKA: Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokazao srpskom članu Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću dokumente o prisluškivanju. "Ivanić je juče tražio da mu ja pokažem papire… »

Vesti dana »