Povezane vesti

Sudbina nad kojom plače cela Srbija: Anabela (8) je ceo život provela bez majke. Posle tragedije, policija čuva oca da se ne…

Sudbina nad kojom plače cela Srbija: Anabela (8) je ceo život provela bez majke. Posle tragedije, policija čuva oca da se ne…

Kurir 05.09.2018
Mile Džonkić, otac osmogodišnje devojčice koja se utopila u Dunavu, nalazi se na psihijatriji, pošto je doživeo nervni slom kada je saznao da mu je ćerka preminula. Mile Džonkić, otac Anabele Džonkić (8), koja se u ponedeljak udavila u Dunavu u… »
Tragična priča male Anabele: "Igrala se u dvorištu, tražila mojoj ženi jabuke i otišla... Šokirao sam se kad sam video…

Tragična priča male Anabele: "Igrala se u dvorištu, tražila mojoj ženi jabuke i otišla... Šokirao sam se kad sam video…

Blic 05.09.2018
Devojčica se juče popodne igrala u mom dvorištu, došla je da bi se sa mojim unučićima igrala na trampolini. Mojoj supruzi je zatražila neko voće da joj da, i ona joj je dala jabuke. Posle toga je otišla... Šokirao sam se kad sam video da pluta… »
Tragična sudbina devojčice čije telo je pronađeno u Dunavu "Celo Kladovo viđalo malu Anabelu kako danima tumara ulicama"

Tragična sudbina devojčice čije telo je pronađeno u Dunavu "Celo Kladovo viđalo malu Anabelu kako danima tumara ulicama"

Press 05.09.2018
Telo devojčice iz kladovskog sela Kostol Anabele Džonkić, pronađeno je juče u Dunavu. Devojčicino telo pronašao je komšija Vele Skrčevski, i to nekoliko stotina metara nizvodno od hostela koji drži njen otac. Foto:Blic - Ja sam šetao sa… »
Velika tragedija! Užasna smrt devojčice (8) kod Kladova: Utopila se u Dunavu prvog dana škole! Meštani: Često smo je…

Velika tragedija! Užasna smrt devojčice (8) kod Kladova: Utopila se u Dunavu prvog dana škole! Meštani: Često smo je…

Kurir 05.09.2018
Stravično Telo Anabele Džonkić (8) u vodi primetio komšija, koji je doživeo šok kada je shvatio da je reč o njegovoj malenoj komšinici. Anabela Džonkić (8), čije je telo juče izvučeno iz Dunava u selu Kostol kod Kladova, utopila se u… »

Vesti dana »