Povezane vesti

Prati ga glas opasnog šmekera! Jovica Putniković stigao u karantin: Devojke neće moći da mu odole! Ušao je samo sa jednim…

Prati ga glas opasnog šmekera! Jovica Putniković stigao u karantin: Devojke neće moći da mu odole! Ušao je samo sa jednim…

Kurir 05.09.2018
Pojedini zadrugari već su ušli u karantin, gde će se spremiti za gala početak druge sezone " Zadruge", dok su neki pristigli samo dan pre početka takmičenja. Nešto oko 13 sati u izolaciju stigao je i fitnes instruktor Jovica Putniković, koji će… »
Kontroverzni učesnici, starlete i folk zvezde! Zadrugari stižu u karantin! Bane i Zerina sami protiv svih: Unutra nam niko…

Kontroverzni učesnici, starlete i folk zvezde! Zadrugari stižu u karantin! Bane i Zerina sami protiv svih: Unutra nam niko…

Kurir 05.09.2018
Ostao je samo dan pre početka druge sezone "Zadruge", rijalitija koji privlači veliku medijsku pažnju. Nakon dela učesnika koji su u utorak pristigli u karantin, druga grupa takmičara hiper-rijalitija počela je da pristiže u izolaciju, gde će… »
Majstor skandala stigao u izolaciju: Brendon oštar od samog starta! Gastozu sam oprostio, ali nisam zaboravio! Idem na pobedu…

Majstor skandala stigao u izolaciju: Brendon oštar od samog starta! Gastozu sam oprostio, ali nisam zaboravio! Idem na pobedu…

Kurir 05.09.2018
Prva grupa učesnika " Zadruge 2" je stigla u karantin, u kom će boraviti sve do četvrtka uveče, kada će se useliti u kneževinu u kojoj će ih milionska publika gledati narednih meseci, a druga grupa takmičara počela je da pristiže. Među prvima… »
Đoganijevi na okupu, u karantin stigao i Adam! Promeniće rijaliti, ima savršenu taktiku! Luna i ja ćemo biti neraskidiv…

Đoganijevi na okupu, u karantin stigao i Adam! Promeniće rijaliti, ima savršenu taktiku! Luna i ja ćemo biti neraskidiv…

Kurir 05.09.2018
Svi takmičari broje sitno do početka najluksuznijeg projekta koji će pokoriti ceo svet, a to je početak najpopularnijeg rijalitija "Zadruge 2"! Svi zadrugari od juče polako, ali sigurno pristižu u karantin gde će se pripremiti da zakorače Belu… »

Vesti dana »