Povezane vesti
Novosadska policija uhapsila mladića zbog trgovine drogom
Radio 021 05.09.2018
Novosadska policija uhapsila je 24-ogodišnjeg M.B. iz okoline Sremske Mitrovice zbog trgovine drogom. Pretresom stana u Novom Sadu, u kome osumnjičeni neprijavljeno boravi, policija je pronašla 130,74 grama kokaina, 8,36 grama marihuane i novac za koji… »
U novosadskom stanu 130 grama kokaina
Večernje novosti 05.09.2018
Pretresom stana u Novom Sadu, u kome osumnjičeni neprijavljeno boravi, policija je pronašla 130,74 grama kokaina, 8,36 grama marihuane i novac za koji se sumnja da potiče od prodaje droge. PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili… »
Pao diler u Vranju: Policija mu pretresla stan i pronašla marihuanu
Kurir 05.09.2018
VRANJE - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Vranju uhapsili su N. P. (25) iz Vranja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštila je PU Vranje. Policija je… »
Vesti dana »

Ministar: Školska godina počela regularno, cilj - odvojiti obrazovni sistem od politike
Beta pre 26 minutajoš 27 povezanih

Deset meseci od pada nadstrešnice: Napeto na DIF-u u Novom Sadu, protest srednjoškolaca i studenata u Beogradu
NIN pre 1 satjoš 79 povezanih

Rusija odgovorila na optužbe da je umešana u kvar na avionu Ursule fon der Lajen
Sputnik pre 2 satajoš 28 povezanih

Penzioner iz Niša prvi danas uzeo povoljan zajam: Počela realizacija gotovinskih kredita iz paketa mera
Blic pre 40 minutajoš 51 povezana