Povezane vesti
Mekinro: Novak je najugroženiji, Rafa se hrani vrućinom
N1 Info 05.09.2018
Nepodnošljiva vrućina od početka US opena predstavlja veliki problem za tenisere i teniserke u Njujorku, a legendarni Džon Mekinro smatra da je od igrača koji su ostali u borbi za trofej najugroženiji Novak Đoković. U "Velikoj jabuci" je pored visokih… »
"Đokoviću najviše smeta vrućina"
Vesti online 05.09.2018
Legendarni američki teniser Džon Mekinro smatra da je Novaku Ðokoviću najteže da se nosi sa teškim uslovima u Njujorku. Četvorostruki šampion otvorenog prvenstva SAD prokomentarisao je visok nivo vlage i sparno vreme, koji izuzetno otežavaju igru… »
Novak je najugroženiji: I Mekinro stao u odbranu Đokovića!
Telegraf 05.09.2018
Nole protiv sebe na US Openu ima publiku, vrućinu i tenisere. Legendarni američki teniser Džon Mekinro smatra da je Novaku Ðokoviću najteže da se nosi sa teškim uslovima u Njujorku. Od kada je počeo US open vreme takmičarima uopšte ne ide na ruku, pošto… »
Vesti dana »
EDS: Otklonjen kvar na dalekovodu, potrošači u Ivanjici sukcesivno dobijaju struju
Serbian News Media pre 1 satjoš 35 povezanih
Hitna pomoć: Veliki broj intervencija zbog leda, apel građanima da bez preke potrebe ne izlaze napolje
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 41 povezana
Teheran odgovorio na pretnje Trampa: „Svi američki vojni centri, baze i brodovi u regionu biće legitimni ciljevi“
Danas pre 1 satjoš 28 povezanih
GSP: zbog poledice od jutros izmenjeno više od 10 linija, trolejbus 21 ne saobraća
Politika pre 3 satajoš 57 povezanih




