Povezane vesti

Nastasić o Krstajićevom potezu pred Mundijal: "To je podlo!"

Nastasić o Krstajićevom potezu pred Mundijal: "To je podlo!"

Sportske.net 06.09.2018
Selektor je odbio da komentariše izjave Luke Milivojevića i Matije Nastasića, ali je potonji otkrio još jedan detalj koji se dogodio pre Mundijala. Ne stišava se bura oko fudbalske reprezentacije Srbije koja je nastala nakon izjava Luke Milivojevića… »
Orlovi ‘osetili’ veštačku travu: Reprezentativci Srbije odradili prvi trening u Viljnusu (video)

Orlovi ‘osetili’ veštačku travu: Reprezentativci Srbije odradili prvi trening u Viljnusu (video)

Hot sport 06.09.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije sutra igra prvu utakmicu u novom takmičenju, Ligi nacija. Ekspedicija našeg nacionalnog tima je danas nešto posle podneva stigla u Viljnus. Tu će se i igrati meč Litvanije i Srbije. Večeras je Mladen Krstajić izveo… »
Krstajić: Ovo su sve sem prijateljskih utakmica, matić: Rano je pričati o elitnoj grupi Lige nacija

Krstajić: Ovo su sve sem prijateljskih utakmica, matić: Rano je pričati o elitnoj grupi Lige nacija

Hot sport 06.09.2018
Selekcija Srbije će sutra odigrati prvu utakmicu Lige nacija protiv Litvanije u Viljnusu. Meč počinje u 20.45, a nakon njega se reprezentativci vraćaju u Srbiju kako bi se spremili za drugu utakmicu koja se igra već u ponedeljak protiv Rumunije. –… »
Krstajić zna tim i neće da odgovori Milivojeviću

Krstajić zna tim i neće da odgovori Milivojeviću

Mozzart sport 06.09.2018
„Suviše smo pričali o nefudbalskim stvarima“, poručio selektor Srbije dan pre meča sa Litvanijom u okviru Lige nacija. Litvanija na travi, a u glavi problemi, afere, i sve negativne posledice sklanjanja iz državnog tima jednog od najboljih… »
Ljudi, mir!

Ljudi, mir!

Mondo 06.09.2018
"Dosta dugo sam tu, svaki put je bilo ovako", rekao je pred put u Vilnjus najstariji u našem timu, uskoro jubilarac Antonio Rukavina. /od reportera Monda iz Litvanije/ Posle burnih događaja u Rusiji i kadrovskih promena za koje se potom odlučio… »
Selektor zna tim: Želimo da dođemo do kraja

Selektor zna tim: Želimo da dođemo do kraja

Mondo 06.09.2018
Selektor Srbije Mladen Krstajić i reprezentativac Nemanja Matić pojavili se na konferenciji za medije pred sutrašnji duel protiv Litavnije u grupi 4 Lige C. Srbija prvu utakmicu posle neslavnog završetka Svetskog prvenstva u Rusiji i poraza od… »
Prijović: Pobedićemo oba puta

Prijović: Pobedićemo oba puta

Danas 06.09.2018
Napadač Srbije očekuje dobar rezultat "orlova" u Ligi nacija Reprezentativci Srbije tvrde da su favoriti u četvrtoj skupini C grupe Lige nacija, u kojoj će igrati protiv Litvanije, Rumunije i Crne Gore. „Orlovi“ će debi u novom takmičenju UEFA… »
Rukavina: Loša atmosfera van terena? Godinama je tako...

Rukavina: Loša atmosfera van terena? Godinama je tako...

Mozzart sport 06.09.2018
"Dosta dugo sam tu, svaki put je bilo ovako, ali pozvao bih sve na mir, da se ne prepucavamo i svađamo preko medija, mislim da je svima u interesu da ekipa pokuša da se kvalifikuje na Evropsko prvenstvo kroz Ligu nacija i, čini mi se, prvi put vežemo… »
Rukavina poziva na mir: Nikome ne ide u prilog da se svađamo preko medija

Rukavina poziva na mir: Nikome ne ide u prilog da se svađamo preko medija

Večernje novosti 06.09.2018
Nikome ne ide u prilog da se oko reprezentacije priča negativno, da je lošija atmosfera. Navikli smo na to duži niz godina, uvek je to bilo... - kaže iskusni defanzivac. Fudbalski reprezentativac Srbije Antonio Rukavina pozvao je na mir i istakao da… »
Srpski fudbaleri otputovali na prvu utakmicu u Ligi nacija

Srpski fudbaleri otputovali na prvu utakmicu u Ligi nacija

Večernje novosti 06.09.2018
Da li će igrati zatvorenije ili će da nas pritisnu, to ćemo još da vidimo. Ali, ono što je sigurno, mi idemo tamo na pobedu - rekao je Rukavina. Fudbalska reprezentacija Srbije otputovala je u Litvaniju, gde će početi novoformirano takmičenje Ligu… »
Rukavina: Prepucavanja nam ne idu u prilog, pozivam na mir

Rukavina: Prepucavanja nam ne idu u prilog, pozivam na mir

Dnevnik 06.09.2018
BEOGRAD: Jedan od najiskusnijih reprezentativaca Srbije Antonio Rukavina pozvao je na smirivanje tenzija posle prepucavanja Luke Milivojevića i Matije Nastasića sa selektorom Mladenom Krstajićem pred gostovanje u Litvaniji na početku Lige nacija… »
Rukavina: "Mislio sam da se opraštam posle Mundijala jer je to prirodni put"

Rukavina: "Mislio sam da se opraštam posle Mundijala jer je to prirodni put"

Sportske.net 06.09.2018
Jedan od najiskusnijih fudbalera u dresu reprezentacije jeste Antonio Rukavina, evo šta je rekao pred polazak na put. Rerpezentacija Srbije putuje u Litvaniju gde će u Vilnjusu odigrati utakmicu protiv domaćina u okviru prvog kola Lige nacija, a naši… »
Hoće li Simeone biti i u Litvaniji zbog Blekija?

Hoće li Simeone biti i u Litvaniji zbog Blekija?

Sportske.net 06.09.2018
Mladi fudbaler naše reprezentacije Nikola Milenković smatra da će ekipa Srbije ići na pobedu i da se dobro pripremila za utakmicu protiv Litvanije. Mladi fudbaler naše reprezentacije Nikola Milenković smatra da će ekipa Srbije ići na pobedu i da… »

Vesti dana »