Povezane vesti
Vukosavljević: Čeka se izveštaj za Narodnu biblioteku
RTS 06.09.2018
Na ekspertski izveštaj veštaka za procenu sistema bezbednosti Narodne biblioteke Srbije još uvek se čeka, izjavio je ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević. Biblioteka bi uskoro trebalo ponovo da bude otvorena za zaposlene i korisnike… »
Vukosavljević: Čeka se izveštaj veštaka o protivpožarnom sistemu u Narodnoj biblioteci
Nova ekonomija 06.09.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević izjavio je da bi u narednih nekoliko dana mogao da bude završen izveštaj eksperata veštaka o stanju protivpožarnog sistema u Narodnoj biblioteci Srbije od kojeg zavisi i određivanje datuma kada će ona… »
Vukosavljević: Čekamo izveštaj veštaka o Narodnoj biblioteci
N1 Info 06.09.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević izjavio je da bi u narednih nekoliko dana mogao da bude završen izveštaj eksperata veštaka o stanju protivpožarnog sistema u Narodnoj biblioteci Srbije od kojeg zavisi i određivanje datuma kada će ona… »
Vukosavljević: Očekujem ovih dana izveštaj o protivpožarnom sistemu biblioteke
Novi magazin 06.09.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević izjavio je danas da bi u narednih nekoliko dana mogao da bude završen izveštaj eksperata veštaka o stanju protiv požarnog sistema u Narodnoj biblioteci Srbije od kojeg zavisi i određivanje datuma kada… »
Vesti dana »
Aleksić (NPS): Izmene zakona vode privatizaciji pravosuđa i odustajanju od evropskog puta
Beta pre 48 minutajoš 71 povezana
Rojters/Ipsos: Samo 17 odsto Amerikanaca podržava Trampov plan za preuzimanje Grenlanda
Serbian News Media pre 1 satjoš 27 povezanih
Brnabićeva: Poseta poslanika EP nije preterano bitna, važne su posete koje se najave
RTV pre 6 satijoš 16 povezanih
Ajnhornov biznis u Srbiji: Insight partners zaradio 1,4 miliona evra u 2024.
Danas pre 2 satajoš 4 povezane
Tramp pritiska NATO dok Evropa sprema ratne brodove i avione protiv njega: Nezapamćene tenzije zbog Grenlanda
Mondo pre 37 minutajoš 24 povezane




